Přejít na obsah

Demontáž Tapecu


Hanss

Doporučené příspěvky

Prosím o radu :help:

Poradí mi někdo jak odmontovat na Superbu tapec u spolujezdce tak, abych nic nezkur..l?? Nevim co a kde je zacvaklý a nechci to ulomit...Děkujii

Vycvakni kryt na madle, jsou pod ním dva šrouby,potom jsou dva nebo jeden šroub na spodní hraně tapecu,a potom postupně vycvaknout ze dveří po obvodě je asi 6-8 příchytek(vklonit tapec od dverí a vytáhnou nahoru, pozor jde to ztuha a ještě vycvaknout lanko z kličky na tapecu a je to. Hodně zdaru a trpělivosti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Dík za doplnění na to jsem zapoměl.

Tak jsem se konečně dostal k demontáži tapecu spolujezdce a PROBLÉM!!!! Absolutně mi nešel vycvaknout kryt na madle (jedině snad sikovkama). Neví někdo proč?? Neni na to nějakej fígl? Moc dík za radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja sa chystam na tapec zadnych dveri na soferovej strane... prestal mi hrat reprak... da sa vytiahnut cisto len repro alebo to musi cele dole? ked hej poradi mi niekto jak? trenoval som to na Passate, nic som neporiesil, maximalne som :prc: kryt na repraku

tapec musí dolu, s tím nic neuděláš :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...