Přejít na obsah

Tak nějak ráno na houby.


Vlasta

Doporučené příspěvky

Ráno jsem tak trochu machroval na sněhu s ručkou nějak to nevyšlo a zadní nárazník je v řiti bude muset z jara projit lakovnou,občas to nevyjde a to tam stál jenom zděnej sloupek na elektriku.Taky ho mohli šoupnou o kousek dál.Ale jinak pěknej prujezd bokem.Mám tam takovyho místa kurňa a trefím elektriku to nemužu mámě ani říct,to by zas bylo kecu jak sem chytrej když řídí ona. :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se,naštěstí to hlavně pobrala ta černá lišta nárazníku a samotnej nárazník má škrábanec tak6x1cm.Jak byl nárazník špinavej tak to vypadalo dost hustě,po umytí jsem si tak nějak oddych.

Jo, jo, foto by se Vlasto hodilo.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokusím se,naštěstí to hlavně pobrala ta černá lišta nárazníku a samotnej nárazník má škrábanec tak6x1cm.Jak byl nárazník špinavej tak to vypadalo dost hustě,po umytí jsem si tak nějak oddych.

To si neříkal, že budeš tunit zadní nárazník lol

ale hlavní je, že to není nic tak strašnýho... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tady je obrázek kde se to stalo je tam v pravo dost místa a velkej plac,ale jak povolilo a hned umrzlo tak tam vznikla ledovka a autí sice slo do prava,ale i do zadu a škrtlo o ten sloupek u baráku v nijak velké rychlosti.Fotka je starší ještě s mojí felinkou.Nárazník vyfotím zejtra,místo bych fotil špatně protože když jdu do prace je tma a když z prace tak už taky.

post-86-1199571782_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tady jsou fotky nárazníku.Snad to vlakovně zmáknou tak abych nemusel sundavat nárazník a stříkat to ve velkym.

Ajajaj :( takže ta lišta je jen za 600,- to asi moc nezabolí, ale to láknutí :(

To bude asi trochu oříšek!

Tak pak dej vědět, jak to dopadlo, ano?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ti asi nikdo jentak nestříkne, to je na polití celýho nárazníku,,,osobně bych koupil laktužku, zapatlal barvou a rozleštil leštičkou,,,určo to vyjde levnějc a máš to hotový za chvilku..B)

Asi tak nejak to dopadne,ale nejdřív se skusím zeptat v lakovně kde je stříkaly jestli by to rozleštily,stříkat celej určo nenecham,zatím to nechám tak a na jaro,pak se uvidí.Dám každopádně vědět jak to nakonec dopadne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...