Přejít na obsah

POZOR V BRNE


zdsamct

Doporučené příspěvky

nevim jestli je to normalni stav nebo se neco deje,ale proc to radsi nenapsat

cca pred 14 dni ukradli kamosovy v brne v bohunicich OI 2002 vybavy moc a moc a vcera v noci dalsi kamos a dalsi OI 1999 pryc pro zmenu brno bohunice ,auta staly asi 500 m od sebe

oba kamosi jsou z prace,je to desny ale davejte pozor brnaci a vlastne vsichni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli je to normalni stav nebo se neco deje,ale proc to radsi nenapsat

cca pred 14 dni ukradli kamosovy v brne v bohunicich OI 2002 vybavy moc a moc a vcera v noci dalsi kamos a dalsi OI 1999 pryc pro zmenu brno bohunice ,auta staly asi 500 m od sebe

oba kamosi jsou z prace,je to desny ale davejte pozor brnaci a vlastne vsichni

dík za upozornění. Nejsem sice z Brna, ale dám si pozor !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli je to normalni stav nebo se neco deje,ale proc to radsi nenapsat

cca pred 14 dni ukradli kamosovy v brne v bohunicich OI 2002 vybavy moc a moc a vcera v noci dalsi kamos a dalsi OI 1999 pryc pro zmenu brno bohunice ,auta staly asi 500 m od sebe

oba kamosi jsou z prace,je to desny ale davejte pozor brnaci a vlastne vsichni

taky nejsem z Brna ,presto dik za upozorneni .....

Jsou to parchanti ,v dnesni dobe uz je jedno jaky ma kdo motor nebo vybavu ,,proste berou co se jim zrovna v tu chvili zalibi... Je to jako casovana bomba,autak zmizi ikdyz si ho snazime co nejvic uhlidat...

Ja treba ted budu chodit kolem baraku kazdy vecer na obchuzku.Vcera jsem sel k autu asi kolem 22h..a z okna sem videl ,ze tam neco blika a nekdo šmejdil kolem baraku ,kdyz sem zarval svetlo zhaslo,.,a nikde nidko... tak mam trosku strach co to bylo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nevim jestli je to normalni stav nebo se neco deje,ale proc to radsi nenapsat

cca pred 14 dni ukradli kamosovy v brne v bohunicich OI 2002 vybavy moc a moc a vcera v noci dalsi kamos a dalsi OI 1999 pryc pro zmenu brno bohunice ,auta staly asi 500 m od sebe

oba kamosi jsou z prace,je to desny ale davejte pozor brnaci a vlastne vsichni

Tyy jo, nestras. Parkuju sice v Zabinach a zrovna tuhle jsem si rikal jsem si ze uz jsem s tou MR2002 za vodou a ze o ty starsi modely nikdo nestoji. To by teda nasralo po 5-ti letech kdyby to nekdo uzmul :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pridam trosku novych info ....

....po techto dvou autech je prac dalsi OI rok nevim ale bylo to vcera v noci.pro zmenu bohunice

....vsechny tri ukradeny auta jsou dovoz italie , nemecko,vsechny je sem dovezl a prodal nejakej clovek co ma dilnu na auta v modricich

myslim a ne jen ja ze je to necim citit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi pred 14 dnama v Brne (St. Liskovec - coz je hned vedle Bohunic) ukradli klukovi OI RS primo vedle me. Do me se taky snazili dostat bohudik neuspesne.

By mě zajímalo, jestli to měl taky od toho mechoša z Modřic co to tahá z z venku jak se píše výš.

Ne nadarmo se Bohunicím říká Bronx

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A dost si to tu prohlizi a pekne premysli tak kterou zitra - ja bych byl pro zamazat vsechny znacky, vsechny adresy a jine iniciály

Ono ti nekdy ani todle nepomuze,.. ale jedna z moznosti jak temto situacim predejit,... u nas jdou na dracku u čorkařů alzu kola., a jakym zpusobem to delaj ..za to bych strílel :(:aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Problém i na severu Čech, přítelkyně je u PČR, a v poslední době stejná situace..ztrácejí se OI, kolikrát i dvě za večer, což je dost..vždy na opačném konci města, než se pohybují hlídky..zjevně je někdo i sleduje a dává echo..a nevypadá to na místní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo kluci,já sem o tu moji taky přišel.(naštěstí byla pojištěná)

Ale stejně mě to sere,měl sem sní takovej hezkej vztah. :)

o pojistce se premyslelo od te doby co mam auto,ale po techto udalostech ze zacatku roku v blizkym okoli to bylo konecny rozhodnuti

chvilka hledani na netu,chvilka tukani a pojistka odeslana on-line,pak prohlidka pojistovaka,zaplaceni a ted je o poznani klidnejsi spani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O I a Fábie jsou nejkradenější vozidla v ČR, už jsem se smíříl s faktem, že denně podepisuji okolo 2 až 10 odcizených OI jen na území Jižní Moravy. Proto jsem neváhal a hned po koupi jsem investoval do pojištění, přeci jen alespoň nějaká, byť slabá útěcha. Čloěk si autí vyšperkuje, udržuje, a nějaký ... ho během minuty odveze na náhradní díly. Bohužel naši slavní ministři a soudci toto jednání maximálně podporují. Svědčí o tom i míra trestu za odcizení auta, když se někdo takový chytne. Není ani vyjímkou, že zloděj odchází pouze s podmínkou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Necha auto na okraji Brna ne? :D Pred znackou s napisem BRNO :smich:

Spise si nandat svoji vlastni boticku pomuze lol

Nevěříte bezpečnostním zámkům na volant? Chcete si mechanicky zabezpečit vozidlo, ale nepřejete si, aby bylo do něho zasahováno? Vyzkoušejte vlastní bezpečnostní botičku. Botička zobrazená na fotografii je určená pro osobní automobily. Vyrábí ji jedna americká firma a její cena je přibližně 129 dolarů. Vcelku zajímavé řešení zabezpečení vozidla.

Váš názor, co si myslíte o tomto i o podobných zabezpečeních, rádi uvítáme v diskusi k tomuto článku.

post-3876-1200265697.jpg

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...