Přejít na obsah

Alarm


Laras

Doporučené příspěvky

Tak jeste otazku: jsem hodne casto cetl ze u octavie a asi aji superba se musi signalizace otevreni dveri tahat ze stropniho svetla. Bude teda problem ze kdyz budu odchazet od auta tak nebudu moci zamknout nez zhasne svetlo. nebo jak to bude....? chtel bych to resit nejak elegantne ale rozdelavat dvere se me moc nechce.

I kdyz mozna kdyby se prodlouzi zamikaci pulz tak snad by to mohlo, protoze kdyz zamcu auto tak ted mi vse zhasne.... diky za rady

o tomhle něco vím, tahá se to ze stropní lampičky, stejně jako na octě, problém se zpožděním zhasnutí světýlka není, protože, když zamkneš, zhasíná okamžitě. Jinak jde v magicu nastavit i prodleva 15s, ale není to potřeba ;)

Jinak budeš muset rozebrat jedny dveře a to u řidiče, napojuje se zamykací a odemykací impulz na kabeláž od zámku

Editováno: , autor: Miky-Praha
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

anténumám nad místem řidiče na hraně okna, je v zatmavení, takže z venku není vidět, sirénu mám v dutině vedle baterky pod stěrači a jednotku mám vedle pojistek, polohák nemám, infračidla jsem si dodělával dodatečně a mám je klasicky zastrčený za tapec A-sloupků. S tím dojezdem máš pravdu, na to jsem ouplně zapomněl :kol-18:

Editováno: , autor: žralok
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...
  • o 8 měsíců později...

Tak to je divný,popisujou to i v návodu. Začne blikat, když vytáhneš klíček ze zapalování a nemusí být vůz vůbec zamknut! Je to jištění přímo navigace. Dioda je v pravém horním rohu vedle označení přepínání podsvitu, t.j.vedle toho měsíčku!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...