Přejít na obsah

TOMTOM 6


tweetak

Doporučené příspěvky

Zdravim,

prosim potreboval bych poradit ohledne navigace... mam PPC LOOX 720 s GPS . Mam tam tomtoma,ale neni problem. Muzu mit od kamarada i IGO 06...

Prosim jak se nahravaji do navi informace o radarech atp. z hlediska policie...je to mozne i hlasove - aby to na me rvalo?

Kde se da volit jestli potrebuju aktualne navigovat nejkratsi cestou nebo nejrychlejsi - pri vypoctu trasy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim,

prosim potreboval bych poradit ohledne navigace... mam PPC LOOX 720 s GPS . Mam tam tomtoma,ale neni problem. Muzu mit od kamarada i IGO 06...

Prosim jak se nahravaji do navi informace o radarech atp. z hlediska policie...je to mozne i hlasove - aby to na me rvalo?

Kde se da volit jestli potrebuju aktualne navigovat nejkratsi cestou nebo nejrychlejsi - pri vypoctu trasy?

ty radary najdes na www.poi.cz je to jednoduchy nahrajes do adresare s mapou a pak jen povolis nove body zajmu, nastavis si jak na ne chces upozornovat atd.

ohledne vypoctu trasy se to nekde nastavi, nevim ted presne kde, ale to najdes

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty radary najdes na www.poi.cz je to jednoduchy nahrajes do adresare s mapou a pak jen povolis nove body zajmu, nastavis si jak na ne chces upozornovat atd.

ohledne vypoctu trasy se to nekde nastavi, nevim ted presne kde, ale to najdes

ok zkusim to :) a je moznost nastaveni upozornovani pokud jedu vic nez je povolena rychlost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomTom na překročení nemluví, jen ukazuje. Ale musí to být v mapě, co mám poslední tak ani tam to není všude a někde i blbě, takže to nepoužívám. Jinak TomTom7 ještě pro PDA není. :(  Jinak pokud by jsi chtěl, mám tu na TomToma manuál v pdf, je to 4MB, takže meil

em, sem se to nevleze.

Editováno: , autor: Strojvůdce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomTom na překročení nemluví, jen ukazuje. Ale musí to být v mapě, co mám poslední tak ani tam to není všude a někde i blbě, takže to nepoužívám. Jinak TomTom7 ještě pro PDA není. :(  Jinak pokud by jsi chtěl, mám tu na TomToma manuál v pdf, je to 4MB, takže meil

em, sem se to nevleze.

Mě mluví, něco jako: "pozor, mobilní radar.." pozor, semafor radar....atd, podle toho o jaký jde. Stáhl jsem to někde na netu. Přidáno normálně na kartu k mapě a Poi bodům. Tomtom verze 6.02, jak PDA, tak mobil. Kdo má zájem tak je to tady: http://www.upnito.sk/download.php?dwToken=424ea106eb2cdc199622b0c9df6bdfeb

Stačí to jen nakopírovat do složky s mapou na kartě k POI radarům.

Editováno: , autor: pava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V nastavení vyber Předvolby plánování a vyber Dotázat se při každém plánování a von se tě potom zeptá při plánování.

ale tam neni,kdyz dam navigovat na ...neco... aby mi to dalo vyber jestli kratsi nebo rychlejsi :/

a navic mi poi nejde. nahral sem to tam a nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Tomtom 6 je dle mého chyba, že možnost určení způsobu navigování (nejrychlejší/nejkratší) nelze určit při vyhledání trasy jako u Tomtom 5. Jestli chceš navigovat na nejkratší, musíš to nastavit již v menu - změnit předvolby - další - další - předvolby plánování.

Co se týče upozorňování na překročení rychlosti, je to vážně nepoužitelné (aspoň v Praze).

Nejsem si jistý, jestli i u iGO se dávají POI do adresáře s kartou jako u Tomtom. Bohužel to teď nezkusím, protože jsem iGO odinstaloval a MDA má u sebe přítelkyně.

Co ti nejede? POI v Tomtom? Tam by neměl být žádný problém. Jestli jsi je vážně dal do složky s mapou (musí to být mapa, kterou používáš). Možná je problém v tom, že jsi nenastavil upozornění na blízký pod zájmu (POI). A ještě malá připomínka, stahuj i obrázky bodů.

R.

Editováno: , autor: Zekon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

U Tomtom 6 je dle mého chyba, že možnost určení způsobu navigování (nejrychlejší/nejkratší) nelze určit při vyhledání trasy jako u Tomtom 5. Jestli chceš navigovat na nejkratší, musíš to nastavit již v menu - změnit předvolby - další - další - předvolby plánování.

Co se týče upozorňování na překročení rychlosti, je to vážně nepoužitelné (aspoň v Praze).

Nejsem si jistý, jestli i u iGO se dávají POI do adresáře s kartou jako u Tomtom. Bohužel to teď nezkusím, protože jsem iGO odinstaloval a MDA má u sebe přítelkyně.

Co ti nejede? POI v Tomtom? Tam by neměl být žádný problém. Jestli jsi je vážně dal do složky s mapou (musí to být mapa, kterou používáš). Možná je problém v tom, že jsi nenastavil upozornění na blízký pod zájmu (POI). A ještě malá připomínka, stahuj i obrázky bodů.

R.

dal jsem to fakt do ty slozky a kdyz jsem delal upozornovani na POI body,tak mi to ty nove nenabidlo...az budes mit mda u sebe dej vedet :), kdyztak to muzeme poresit po skype ... nick: tweety_auf_LSD :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...