Přejít na obsah

TOMTOM 6


tweetak

Doporučené příspěvky

U TomToma 6 jde taky vybrat jakou trasu. Dej Změnit předvolby, Předvolby plánování a tam z

aškrtni to první - Dotázat se vždy.Ty POI, mají ty soubory příponu ov2 ?

tak poi body mam :) ale chtel bych si nejak nastavit ,kdyz bych chtel nechat se navigovat tak nejrychlejsi nebo nejkratsi trasu. protoze nekdy to je treba pres louku a me to honi kdovi kde po dalnicich

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A udělal jsi to, co jsem psal v minulým příspěvku? Potom se tě zeptá při každým plánování, jestli chceš nejkratší, nejrychlejší, pěšky, na kole,... . Pak jsou ještě vedle předvolby mýtného a tam nastavíš, jestli jet po dálnicích, nebo nikdy a nebo jestli se tě má zeptat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal ale nabidne to jen volby bez nejkratsi X nejdelsi... coz je nesikovny :(

jinak se mi to nejak zblaznilo a ta sipka co me vede,tak jede stranou a obcas se toci atp. jako kdybych jel kdovijak ve smyku... nevite cim to muze byt? projel jsem nastaveni a vse se zda ok :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

udelal ale nabidne to jen volby bez nejkratsi X nejdelsi... coz je nesikovny :(

jinak se mi to nejak zblaznilo a ta sipka co me vede,tak jede stranou a obcas se toci atp. jako kdybych jel kdovijak ve smyku... nevite cim to muze byt? projel jsem nastaveni a vse se zda ok :)

TomTom6 neumi nabidnout nejkratsi nejrychlejsi ... proto ho ani nedoporucuju, na planovani trasy je mnohem lepsi iGO a mapove podklady stejne dodava jedina firma (pro CR) tak jde jen o ten softik co pocita trasu a TomTom neni idealni ... muj nazor

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo-o a co se tyka radaru tak je to jen na nekom kdo ty radary zakresli, neni to nic oficialniho, takze pokud si myslis ze se na to budes spolehat, tak to tezko. Zrovna u nas ve meste je zakresleno hafo rdaru, ale neni a ani nebejva tam nikdy nic ;)

ok :) ja se na to kouknu a dam vedet :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomTom samozřejmě výběr nejrychlejší/nejkratší má! Nevím, jestli jsi si toho všiml, ale pěší je v nabídce 2x. To první (hned po nejrychlejší) je nejkratší. Je tam chyba v překladu, už několik verzí, nevím proč to nejsou schopni opravit. A upozornění na radary snad ani lepší udělat nejde. Prostě občas stahneš soubory z POI.cz a zkopíruješ k mapě. Veškerý nastavení upozornění ti zůstane tak jak jsi ho nastavil. To zn. zvuk (můžeš stahnout i mluvený upozornění) a vzdálenost.Jsou skalní příznivci TomToma aIGO. Nenech se zvyklat a obojí si vyzkoušej. Já zase nemůžu přijít na chuť IGU. Jakmile začne hlasově navádět, tak to okamžitě vypínám, to se s TomTomem nedá vůbec srovnat. A navís když se šipka blíží ke křižovatce a ženská říká, že mám "změnit směr"  :doh , tak jsem už za křižovatkou. Podle diskuzí to IGO na některých přístrojích dělá

. Uvidíme co na to IGO8. Takže vesele zkoušej.  :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomTom samozřejmě výběr nejrychlejší/nejkratší má! Nevím, jestli jsi si toho všiml, ale pěší je v nabídce 2x. To první (hned po nejrychlejší) je nejkratší. Je tam chyba v překladu, už několik verzí, nevím proč to nejsou schopni opravit. A upozornění na radary snad ani lepší udělat nejde. Prostě občas stahneš soubory z POI.cz a zkopíruješ k mapě. Veškerý nastavení upozornění ti zůstane tak jak jsi ho nastavil. To zn. zvuk (můžeš stahnout i mluvený upozornění) a vzdálenost.Jsou skalní příznivci TomToma aIGO. Nenech se zvyklat a obojí si vyzkoušej. Já zase nemůžu přijít na chuť IGU. Jakmile začne hlasově navádět, tak to okamžitě vypínám, to se s TomTomem nedá vůbec srovnat. A navís když se šipka blíží ke křižovatce a ženská říká, že mám "změnit směr" :doh , tak jsem už za křižovatkou. Podle diskuzí to IGO na některých přístrojích dělá

. Uvidíme co na to IGO8. Takže vesele zkoušej. :)

me se zacalo posledni dobou sekat tomtom. pristroj mam na nej extra vykonny,ale nechapu niance. jedu rovne a sipka se zacne tocit jako ve smyku,pak dela brikule...nechapu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TomTom samozřejmě výběr nejrychlejší/nejkratší má! Nevím, jestli jsi si toho všiml, ale pěší je v nabídce 2x. To první (hned po nejrychlejší) je nejkratší. Je tam chyba v překladu, už několik verzí, nevím proč to nejsou schopni opravit. A upozornění na radary snad ani lepší udělat nejde. Prostě občas stahneš soubory z POI.cz a zkopíruješ k mapě. Veškerý nastavení upozornění ti zůstane tak jak jsi ho nastavil. To zn. zvuk (můžeš stahnout i mluvený upozornění) a vzdálenost.Jsou skalní příznivci TomToma aIGO. Nenech se zvyklat a obojí si vyzkoušej. Já zase nemůžu přijít na chuť IGU. Jakmile začne hlasově navádět, tak to okamžitě vypínám, to se s TomTomem nedá vůbec srovnat. A navís když se šipka blíží ke křižovatce a ženská říká, že mám "změnit směr" :doh , tak jsem už za křižovatkou. Podle diskuzí to IGO na některých přístrojích dělá

. Uvidíme co na to IGO8. Takže vesele zkoušej. :)

a jdu vyzkouset to pesi teda :D ale ze bych byl tak blbej a nevsiml si toho :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jdu vyzkouset to pesi teda :D ale ze bych byl tak blbej a nevsiml si toho :(

super tak to to funguje. prosim te jeste dotaz ohledne POI bodu. nemas nejaky kompletni souhrn? at to nemusim stahovat postupne jako ocas...

imho: kdyz nahraju poi body do te slozky s mapu,tak se mi to podela a tomtom funguje strasne pomalu. nevis cim by to mohlo byt? nedaji se poi body dat do jednoho souboru?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

super tak to to funguje. prosim te jeste dotaz ohledne POI bodu. nemas nejaky kompletni souhrn? at to nemusim stahovat postupne jako ocas...

imho: kdyz nahraju poi body do te slozky s mapu,tak se mi to podela a tomtom funguje strasne pomalu. nevis cim by to mohlo byt? nedaji se poi body dat do jednoho souboru?

Nic nemam, taky stahuju z POI.CZ, navíc se to průběžně aktualizuje, takže nemá cenu něco si někde ukládat. S tím spomalováním, u mě nevadí, kolik jich mám uložených, ale když dám všechny zobrazovat v mapě, tak je TomTom strašně pomalý. Takže je mám všechny skrytý a jenom mám na radary upozornění na trase a když chceš nějaký najít, tak ve vyhledávání jsou všechny.

Dej "prohlížet mapu", "možnosti" a dole BZ a odškrtej ty co npotřebuješ aby byly zobrazený v mapě stále, já je mám všechny odškrtnutý. Jinak to mužem probrat na ICQ. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...