Přejít na obsah

Reklamace


DUsoft

Doporučené příspěvky

No tak vidíte a proč mi ho ten pán neposlal? Jen mi říkal nějaké informace o tom co by mohl pro mě udělat? Domů mě taky nikdo neodvezl. Auto jsem si "opravil" na dojetí sám. OK. Jinak dobrá rada, příště až budu mít problém prostuduju ty hafy papírů a pak, snad nic nepřehlídnu, budu volat. Já myslel, že je to služba pro zákazníky a pokud jsem solidní zákazník, čekám solidní jednání a ne hledání nějaké skuliny v mých informací. Pokud však chce někdo se mnou takhle jednat, chápu jeho postoj jako minimálně neseriózní a postoj takové firmy mě zřejmě vede k závěru, že o mě jako o zákazníka nemá zájem. Jinak ke kontrolce vyfukovych splodin - proč mi to nepíše MAXI-DOT jako závadu??? V manuálu je uvedeno, že to má psát??? Zhasne kontrolka po ujetí 100 km sama - tj. pokud nedojde k žádné další závadě po 100 km se automaticky smázne paměť závad.

ferda max . souhlas s tebou . u nich asi neplati nas zakaznik nas pan.porad tvrdim ze maji jeste co dohanet a zlepsovat ale samozrejme kolega diagnostik ti to politicky :rtfm: chlapi dyt vy ty vedomosti konec koncu mate ne jen je tak nejak umet pouzit. :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No právě, ale zatím jsem se setkal s pocitem, že kdybych takhle v práci vedl naše IT, tak bych snad ty lidi používal, jen aby nosili diskety(spíš dneska CDčka) mezi počítačema. Jeden něco uděla a druhý načte.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostik: Ja chapu, ze se rozcilujes hazenim vsech do jednoho pytle. Dokonce (at te vubec neznam) jsem presvedcen, ze ty patris mezi ty peclive a veci znale.

ALE: Podivej se sem... A to jen par pripadu drobnosti.

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=6788

Ja si pod pojmem Škoda autorizovany servis predstavuju ty upraveny borce v nazehlenych cistych monterkach, ktery vedi co delaji a jsou to machri.

Cisty a nazehleny monterky? Blbost??? Jasne, tak proc je cpou na ty reklamni letaky? No nic, to je jen drobnost.

Ale i ja mam spoustu zkusenosti a sam jsem okusil, jaky dementi v tech servisech delaji. A omlouvam se za to slovo.

Proste jinak receno, perfektne proskolenych (ne jen na papire, ze absolvoval, vsichni vime, jak se takovy skoleni prochazeji) mechaniku je v servisech jak safranu. Dovolil bych si rict, ze to musi byt lide, kteri to neberou jako praci, ale i jako hobby. Mozna jsi to ty, ale 99% ostatnich ne.

A ver mi, vim o cem mluvim, nebudu to ale dal rozvadet.

Autorizovany servis ma jednu vyhodu - zazemi, vybaveni a kontakt s vyrobcem a to jim dava "vyhodu". Nicmene, co se tyka lidi, je kazdy druhy garazista lepsi.

A zaklad vseho je to, ze i majitelum servisu je to u pr...e - nejde jim o kvalitne odvedenou praci, ale o co nejvic odvedene prace=co nejvic penez. Ze se nespokojeny zakaznik nevrati, nezajima. Je to kratkozrake, ale je to tak.

Je ale pravda, ze k tomuto jednani jim nahrava fakt, ze lidi se nevyznaji a spatne odvedenou praci ani nepoznaji. Kdybych se nevyznal, jezdil bych s blbe natazenym drazkovym remenem minimalne 10 tis. km do dalsi prohlidky. A ze pak budu menit napinaci kladku? Jak se to mohlo proboha stat????

opet souhlas jak s ferdou tak s maverickem je to voda na muj mlejn podotykam nemam dobre skusenosti s zadnym origo servisem . max jsou ochotni kdyz si zakaznik dojde koupit nejakej ten nahradni D. jo ale tady to zacina vrit.diagnostik kde jsi zamestnany rad bych vas servis osobne navstivil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ferda ja osobne delam ve firme ktera zije s nakupu a nasledneho prodeje zbozi a timle stylem jak to valci nekteri v auto branzi by jsme uz asi krachnul.nejsme gigant jako skodovka u ktere se takove neprijemnosti ze zakazniky jen prechazi .proste to tak velke firme nemuze ublizit proto na to kaslou dle meho nazoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě malá perlička, aneb jak odstrojit půl auta a najít vybrující palivové potrubí. Nechával jsem auto v servisu, že se mi ozývá na straně spolujezdce zvláštní klepavý zvuk. První den mi volali: závada je diagnostikovaná - zvuk přichází z topení, druhý den: popravdě z topení to není, 3 den: závada opravena je to palivové potrubí. Tu fotku pro Mladou Boleslav jsem snad raději neměl vidět - auto nemělo ani koberečky. Úplně jsem se lekl. No nic prý je všechno v pořádku. Sednul jsem do vozu a skutečně všechno jde. Chci odjet tak ještě zavolám přítelkyni, že jsme doma za chvíli. A ouha telefon vytáčí, jen já nic neslyším. No nic přidám zvuk a jen informuju, že zřejmě přijedu dýl. Vracím se do servisu. Nejdřív - mi jsme s HF nic nedělali - má odpověď já viděl tu fotku.... No nic ještě chvilku mi testovali HF až spálilo pojistku. Tak jsem jim řekl, že podle mýho jde audio výstup do rádia z HF do zkratu a ať vyndají rádio. No měl jsem pravdu, ale do tý doby jsem byl za blba. Ještě našli upadlý drát kostry. Když jsem viděl jak "pan Technik" mi na ty draty lisuje nove koncovky - no hrůza musel jsem odejít - jediné nářadí ploché kleště. Tak asi za hodinu a půl jsem odjel domů. Za týden jsem přijel domů a koukám, že kryt u řadící páky je vyskočený ven. Tak si říkám, jak je to možný a koukám na ty pacičky a jedna byla ohlá úplně až k tomu plastu tak jsem jí opatrně narovnal a musím přiznat že je to fakt super plast - zvládl to a vše je jako dřív. No musím přiznat, že mi můj kmenový servis aspoň říká vše na rovinu, auto většinou půjčí za benzín, ale to dolaďování po opravách. Jinak mé zkušenosti mi říkají, že bohužel patří k těm lepším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Záruka mobility je:Na zavolání přijede servisní auto,podívá ,koukne a případně opraví-pokud je v záruce,nic se neplatí.Pokud nespraví-zajistí odtah a postará se o osádku vozu tím,že do vzdálenosti 40 km ho případně zaveze.Pokud je to víc,tak ho zaveze max na vlak,autobus,jízdenky se potom následně proplatí.Všechno tohle na základě servisní knížky,která je řádně vyplněna.Záruka nepadá ani vtom případě ,že Vám auto opravuje soukromník,dle směrnic EU.Pouplynutí dvou let máte pouze bezplatný příjezd servisního vozu a vše ostatní platíte.Tohle vše ,ale za předpokladu dobře vyplněné servisní knížky,kterou máte u sebe ve vozidle.Stím půjčením auta je to většinou problém,protože většinou jsou půjčená a už vůbec je to problém o víkendu.Jinak rada na konec,všechno máte dopodrobna napsáno v servisní knížce,tak si ji dobře přečtěte a potom stím můžete operovat.

to se tak bojíš napsat ze kterého servisu jsi? Nebo jsi to jen přehlédl?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diagnostik: Teď jsi si to tady četl, ale stále neodpověděl, ze kterého jsi servisu. Když tady tak hájíš servisy, tak předpokládám se nemusíš za svůj servis stydět a klidně sem napíšeš o který se jedná. Třeba toho někteří využijí a budou chodit do vašeho kvalitního servisu.

A nebo se za svůj servis taky stydíš, a proto ho sem nenapíšeš, ale pak nevím, co tady celou dobu píšeš?!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se chci zeptat zda se mám pokoušet s tím mým vozem zítra dojet do servisu, nebo se mám nechat odtáhnout? Když odpojím baterii tak mi to zatím vždycky naskočilo na všechny čtyři válce. A co paměť závad, uživatel KK psal že zůstane i po tom co ujedu 100 km je to pravda??? Děkuji za odpověď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem to asi nepsal,ale vím kdo....

krasne se doplnujete jako kdyz jde o jednu osobu . ELEKTRIKA VERZUS IMOB. KK DEJ NOVE VEDENI A BUDE TO O.K. -DIAGNOSTIK MEZI SPINACKOU A PRISTROJOVKOU. jako kdyz zustanes registrovanej na KK a pak se prihlasis a dopises dovetek ;) To je situace.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem to asi nepsal,ale vím kdo....

krasne se doplnujete jako kdyz jde o jednu osobu . ELEKTRIKA VERZUS IMOB. KK DEJ NOVE VEDENI A BUDE TO O.K. -DIAGNOSTIK MEZI SPINACKOU A PRISTROJOVKOU. jako kdyz zustanes registrovanej na KK a pak se prihlasis a dopises dovetek ;) To je situace.

:angry: Muzete si laskave na hadani zalozit novy tema nekde jinde?? A nechci tady ted videt odpovedi typu: ja se nehadam.......... atd. :disgust:

dekuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, od reklamácií a problémov u OII sme sa dostali kamsi úplne mimo!

Na môj výpis závad sa zabudlo? To ozaj k tomu nemá kto čo povedať? Na nič som nezabudol? Alebo niektoré závady sú už vyriešené u nových áut na 100%?

- netesnosť zadného okna (fučanie)

- pukotanie serva klimatizácie pod prístrojovkou

- slabý príjem signálu u originálnych rádií

- nekorektné vypnutie HF sady

- pokrčený koberec na boku stred. panelu

- odpadávanie krytu vonk. zrkadla

- náchylnosť smerovky v zrkadle na nefunkčnosť

- odpadávanie bočného koberca v kufri

- odliepanie dekor. líšt

= software u rádia Stream (pukanie v repoduktoroch, vybíjanie aku.)

- rosenie predných reflektorov

- pomalá reakcia parkovacích senzorov

- zatekanie do konektoru kabeláže do dverí pod manžetou

- zle sa zatvárajúce dvere vodiča

- problémy so spojkou (trhanie)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protože jsem to asi nepsal,ale vím kdo....

krasne se doplnujete jako kdyz jde o jednu osobu . ELEKTRIKA VERZUS IMOB. KK DEJ NOVE VEDENI A BUDE TO O.K. -DIAGNOSTIK MEZI SPINACKOU A PRISTROJOVKOU. jako kdyz zustanes registrovanej na KK a pak se prihlasis a dopises dovetek ;) To je situace.

:angry: Muzete si laskave na hadani zalozit novy tema nekde jinde?? A nechci tady ted videt odpovedi typu: ja se nehadam.......... atd. :disgust:

dekuju

bojim bojim :w00t1: ale mi se nehadame to je jen nazorova pre. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...