Přejít na obsah

Prosim o pomoc


Radektuning

Doporučené příspěvky

tak ty madla dveri uz mam ale schanim dekor na pristrojovku nento http://www.spoilercentrum.cz/tuning/skoda/...tribrny/foto/1/ 14ti dilny ale ne ve dreve ale v chromu :)

tohle co chceš budeš v chromu těžko shánět,leda si nechat dodělat u nějaké firmy,nebo jít cestou polepů zrcadlovou samolepkou jako já,ofuky topení jsem dělal právě tím a zatím vše v pohodě už více než rok,jinak já sháním právě to co nabízí ten mkkosa protože polep na to řidičovo madlo s otevíráním oken asi nezmáknu k plné spokojenosti,on je ale momentálně nemá jen na manuál okna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle co chceš budeš v chromu těžko shánět,leda si nechat dodělat u nějaké firmy,nebo jít cestou polepů zrcadlovou samolepkou jako já,ofuky topení jsem dělal právě tím a zatím vše v pohodě už více než rok,jinak já sháním právě to co nabízí ten mkkosa protože polep na to řidičovo madlo s otevíráním oken asi nezmáknu k plné spokojenosti,on je ale momentálně nemá jen na manuál okna.

jasny , ja to nemuzu sehnat tak to aspon zkousim tady jestli nekdo neco nevi , jinak o ty zrcadlovy folii sem taky premyslel asi asi to tak presne nevyriznu , jinak ty madla dveri sem kupoval ve spoilercentrum.cz ,meli tam v chromovy nebo karbonu,myslim ze to neni na internetu ale zkus tam zavolat a optat se jestli je maj ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jasny , ja to nemuzu sehnat tak to aspon zkousim tady jestli nekdo neco nevi , jinak o ty zrcadlovy folii sem taky premyslel asi asi to tak presne nevyriznu , jinak ty madla dveri sem kupoval ve spoilercentrum.cz ,meli tam v chromovy nebo karbonu,myslim ze to neni na internetu ale zkus tam zavolat a optat se jestli je maj ;)

Tie origo 14/dielne sady polepov sa robili myslim iba v drevenom a karbonovom vzore, alebo este nejaky, ale chrom to urcite nebol. Chrom som si daval ja, tu chrom foliu na ofuky, aj na ramek okolo radia, ale tam to nebolo dobre. Ofuky ostali v chrome, ale ostatne som potom dal drevo.

Pisal som o tom aj s fotkami tuto:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showtopic=7793&st=50

:palec2:;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...