Přejít na obsah

trojramenný kožený volant


david3658

Doporučené příspěvky

Dá sa prosím Vás trojramenný kožený volant / nie dierkovaný/ z fabie 2 alebo roomstera ptrehodiť na fabiu 1??? a je ho možné objednať, kúpiť a namontovať v autorizovanom servise škoda? videl som ho v jednom roomstery na autosalone a velmi sa mi pačil... dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cartmanko: Robia to v autorizovanom servise úplne bez problémov - dokonca aj z tebou privezených dielov. Zaplatíš len výmenu volantu a je to :-)

ee neurobia..bol som v 2ch a povedali že nebudú riskovať kedže to nieje original na fabiu 1 ale na fabiu 2...že tam nesedia koncové čisla alebo čo a ak by sa niečo stalo, mali by problém...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže myslíš že rozměrově pasuje na ten náboj? Konektory airbagu vím že jsou jiný, ale to už by se nějak v nejhorším případě pořešilo čokospojema :)

To s tou čokoládou myslíš vážně......???? :kuk:

Co třeba koupit konektor a přepinovat to..... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No proč ne? :) Stejně by to bylo schovaný pod plastem, tak co a hlavně levnější vyštrachat ze šuplíku kus čokolády než kupovat konetor ve škodovce...

a proč by jsi ho kupoval, když ten správnej bude na novým volantu, čokoláda je prasečina nejvyššího kalibru, sorry za slovník, ale ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a proč by jsi ho kupoval, když ten správnej bude na novým volantu, čokoláda je prasečina nejvyššího kalibru, sorry za slovník, ale ...

No na novym bude snad jen ta jedna polovina, ale to je jedno, porad mi tu nikdo nerek jestli to bude pasovat i do pred faceliftovy fobie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na novym bude snad jen ta jedna polovina, ale to je jedno, porad mi tu nikdo nerek jestli to bude pasovat i do pred faceliftovy fobie?

jaká jedna polovina?

koupíš nový volant z OII RS nebo sport z Rooma resp. FII, budeš mít volant s kablíkem, za svém původním máš taky kablík, máš dvě možnosti, buď na původním kablíku vyměníš konektor bagu za konektor bagu z nového volantu, nebo ze starého kablíku vypinuješ konektor pro připojení volantu a dáš ho k nového volantu.

Jinak, kdyby jsi jenom trošku chtěl nebo se snažil hledat, trvalo mě to asi tři minuty:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...0&start=100

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaká jedna polovina?

koupíš nový volant z OII RS nebo sport z Rooma resp. FII, budeš mít volant s kablíkem, za svém původním máš taky kablík, máš dvě možnosti, buď na původním kablíku vyměníš konektor bagu za konektor bagu z nového volantu, nebo ze starého kablíku vypinuješ konektor pro připojení volantu a dáš ho k nového volantu.

Jinak, kdyby jsi jenom trošku chtěl nebo se snažil hledat, trvalo mě to asi tři minuty:

http://forum.skodahome.cz/index.php?showto...0&start=100

Hledal sem, a dokonce sem i našel přesně tohle, ale potíž je v tom, že on má MR 2006 tudíž facelift a mě by zajímalo jestli to jde i do předfaceu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...