Přejít na obsah

Sraz OSTRAVSKA a okolí - 16.3.2008


Doporučené příspěvky

pro tento termín hlasovalo 19 lidí, zbývajících 17 bylo pro 26.2. ale myslím že většině to bylo jedno...každopádně předpokládám že 20 padne :palec: nálepek je 39 :D

Já jsem na sraz v Olomouci udělal 50 nálepek a ještě jich mám 23 doma, ale tady to vypadá, že nás bude víc, tak snad ti to bude stačit. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodíte sem někdo odkaz na mapy.cz trasa Frýdek místek > Ostrava mošnov. přesně to místo kde se to bude konat.

Myslím že ta mapa tu někde ze začátku je

Kdo pojede z místku nebo přez místek, tak můžem dát někde scuka, třeba na Shellce

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Wexino,mrkni na začátek a tam je sraz myslím ve 13:45 v příboře na benzině(Pap Oil-myslím),nemůžeš ji minout,pokud pojedeš přes příbor.Tam se sjeďte a nejlépe informovaný Vás vezme na letiště kolem Albrechtiček.Souhlasím s BadyS,zbytečně by jsi objížděl Mošnov,není tam na co koukat. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Wexino,mrkni na začátek a tam je sraz myslím ve 13:45 v příboře na benzině(Pap Oil-myslím),nemůžeš ji minout,pokud pojedeš přes příbor.Tam se sjeďte a nejlépe informovaný Vás vezme na letiště kolem Albrechtiček.Souhlasím s BadyS,zbytečně by jsi objížděl Mošnov,není tam na co koukat. :)

na mapě jsme našel jen jednu čerpačku a to je tahle > 49°38'30.829"N, 18°9'26.071"E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro případné zájemce počkáme s Cosbym na 13:30 (13:40 odjezd) v Příboře na pumpe PapOil vedle motorestu, je to hned pod mostem tahu Frýdek-Olomouc a vyrazíme pak společně

Wexino : spešl pro tebe souřadnice pumpy PapOil v Příboře 49°38'48.788"N, 18°8'39.698"E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hodíte sem někdo odkaz na mapy.cz trasa Frýdek místek > Ostrava mošnov. přesně to místo kde se to bude konat.

Muzu te pribrat, nebo napis Dundeemu, on mozna taky pojede=))

Tez dorazim, kdyz me Cosby kupi flasu=)))))))))))))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
×
×
  • Vytvořit nový...