Přejít na obsah

Osram Night breaker


tttt

Doporučené příspěvky

Tak je to dobrý, dneska mi ráno praskla jedna Nightbreaker, tak si musím koupit nějakou novou sadu H7... ale jakou?

P.S. Nevíte někdo z ETKy, jaký kód má ta černá plastová koncovka H7, co jsou v ní ty dráty, které se napojují na žárovku? Jedna se mi dneska rozsypala v ruce při výměně žárovky

Editováno: , autor: technikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koncovka nasazena, funkční a drží:) Včera jsem v e-light zakoupil úplně obyčejný Osram Standard, kus 105 Kč a v noci svítí jasně bíle, ale ne moc daleko. Co nadělám...

P.S. Na jaké nefunkční žárovky reaguje oranžová ikonka na palubní desce? Předpokládám, že na mlhovky, parkovačky, zadní žárovky nereaguje...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Bohužel životnost těchto žárovek nebude ani těch 250 hodin. Koupil jsem je 18.8. letos; 24.8. jsem je dával na auto; a dnes se jedna spálila.

Celkem jsem s nimi ujel 4359 km, když budu počítat průměrnou rychlost cca (dle palubního počítače) 43 km/hod, vychází mě že vydržela svítit cca 101 hod, když bych připočítal ještě dobu stání na křižovatkách, v zácpách (většina městský provoz v Brně) cca ať nežeru a přeháním, dalších 50 hod. Takže pořád málo. Bohužel i pocitově se mi rozdíl mezi klasickým H7 osramem a těmito nezdál nijak ohromující.

Dnes večer jsem jel s levou Nightbreaker a pravou klasika, a fakt se mi rozdíl nijak nejevil

Takže budu reklamovat, a pokud zdárně vyreklamuji, buď je dojedu a nebo je nabídnu za mírnou úplatu, ale budu zkoušet jiný typ (jaké jsou Silverstary?)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ja som tiež pred týždňom kúpil NightBreaker. SilverStary nemali,tak som vzal tieto.Svietivosť NB nijako od SS neodskakuje. Už som to rozmýšľal porovnať s Phillips premium +30%.Kedysi som ich mal a svietili celkom pekne.A v testoch medzi nimi nieje veľký rozdiel.Ale cenou a životnosťou ... . :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

'Mathias' ja mam od tej firmy novsiu radu ziaroviek, konkretne tieto http://www.auto-moto-shop.sk/web/index.php...;id_produkt=891

a som s nimi spokojny v origo svetlach svietili super, teraz ich mam v EA a chcelo by to nejake s celou modrou bankou, lebo svietia trocha zlto (ale mam ich uz vyse roka, tak to uz mozno bude aj tym...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale aj tie maju modraste sfarbenie ... aj ked nie je to viac ... kdesi som cital ze aj modra je vlastne zlozka bielej ... tak to vyuzivva mnoho vyrobcov ... pozeral som aj Osram Nightbreaker alebo Philips Blue Vision ... rad by som sa vratil k Xenon-ovemu nadychu ... Tak u tych Long Life to asi sedi ... vydrzia teda asi dlhsie ako obycajne ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No teraz ma všetci ukameňujte,ale ja osobne by som xenóny zakázal.Systém,ktorý ich má naklápať a zabespečovať aby neoslňovali protiidúcich vodičov nieje (až na výnimky) natoľko dokonalý,aby to fakt neoslňovalo.Zakázal by som to práve v týchto autách.Ruku na srdce,teda aj v škodovkách.A tie hovädá,ktoré si to dajú do klasickej paraboly,by som strieľal bez vyzvania! Je dosť kvalitných halogeniek,s ktorými fábia s origo svetlami svieti nadmieru dobre.Ja osobne dám radšej pár korún naviac za kvalitné žiarovky,ako montovať xenóny.No a teraz ma môžte všetci kameňovať. :blbec:lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmnmnmn naco su nam vlastne xenony :D:D:D chalani dost sledujem tuto temu, naozaj nic v zlom len nejakjo mojim hlupym rozumom nedokazem pochopit ako dokazete dat take prachy za ziarovky, ktore "akoze" svietia ako xenony a pritom ich mozte menit tak kazdeho pol roka...

To Martttin

Sorry, ale ako sa hovorí po vašom, táraš nezmysly, pokud vím nikde v recenzi na osram NB nebylo že budou svítit jako xenony, dokonce i na jejich nižší životnost bylo upozorňováno, pouze jsem je vyzkoušel a svoji zkušenost jsem zde zveřejnil, myslím že ani jejich cena nebyla nijak vysoká (pokud nepočítám noname z supermarketu), na tu jsem si vůbec nestěžoval. Prostě jsem je zkusil, zkušenost byla víceméně negativní, a o tu jsem se podělil s ostatními, pokud si chceš žehlit svoje ego že máš na autě xenony, tak věř že dnes závistí nebudu spát. Je každého jeho věc, do čeho investuje peníze, kšandy si natahuj na jiném fóru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Složitá věc chlapi. Taky nemám rád, když proti mě jede auto s xenama, i origo jsou dost protivný. Xeny v obyč starejch lampách prasárna...potkávám tady pravidělně pár aut...naštěstí nijak neoslňují, ale na pokutu jsou zralý, myslím, že na tekovejch autech starejch by se toho našlo i víc, než jen xeny.

Osobně mě do Angelů taky láká HIDka...nějaká kavlitní samozřejmě. Sice stojí třeba 2-3k a člověk si koleduje trochu....ale na druhou stranu, kdybych dal třeba 1-1,5k za nějaký dobrý Philips a po roce byly KO, bych byl hoodně naštnavanej...to u té HID je větší pravděpodobnost, že tady na vesnici, kde Policajti široko daleko ani nejsou, my vydrží mnohem dýl, budu vidět líp srnky a jinou havět atd...

Tohle stojí za chvíli přemýšlení...ono dobře seštelovaná HID může být menší prasárna než výkonější žárovky ve špatně seštelovanejch světlech...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...