Přejít na obsah

Snímač deště


Ferino

Doporučené příspěvky

Dobrý den, jaké máte zkušenosti se snímačem deště a cyklovačem? ja jen ty nejhorší, stírače i při nastavení na nejmenší citlivost jedou o chvilce v jednom kuse, zastaví se na chvilku když zastavím třeba na stopce. Jde nějak nastavit ta ciltivost třeba v serisu ? Nevím vůbec k čemu tam jsou další 3 polohy nastavení ciltivost když to beztak stírá stále. zdravím ferino

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, jaké máte zkušenosti se snímačem deště a cyklovačem? ja jen ty nejhorší, stírače i při nastavení na nejmenší citlivost jedou o chvilce v jednom kuse, zastaví se na chvilku když zastavím třeba na stopce. Jde nějak nastavit ta ciltivost třeba v serisu ? Nevím vůbec k čemu tam jsou další 3 polohy nastavení ciltivost když to beztak stírá stále. zdravím ferino

Neměnil jsi náhodou čelní sklo?

Já se od výměny s dešťákem jen nervuju....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar

Mě ten dešťák funguje celkem dobře, ale je fakt, že když prší jen málo, nebo mrholí tak i na nejmenší citlivost to stírá až MOC. Nechápu.... :kuk:

Já jsem s ním zatím spokojený, i když jak píšeš je to u mě podobný. Když drobně mrholí ale intenzivněji, tím se asi senzor vysílající a zároveň přijímající odraz rychle za..re,tím se zkracuje propustnost těch vln, který se vracejí rychle zpátky a tím to i v kratším intervalu stírá.Já to neřeším asi to tak má být, protože při stejně nastavené citlivosti na páčce se někdy interval zkrátí a jindy zase prodlouží,když dopad vody je slabší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...