Přejít na obsah

Boční nápis (samolepka) Roomster


Doporučené příspěvky

patashon: No mohli bychom zalozit samostatne tema Autosedacky, ale nevim jak to maj ted kluci kdyz to presunujou.

Taky se mi libily testy tyhle auto sedacky ale je fakt ze vsechny byly jen pro isofix uchyceni, jenze uz se mi nelibila cena. Pak mi to taky tak trochu rozmluvil prodejce, kdyz povidal pribeh o jednom manikovi kterej mel isofix autosedacku a povedl se mu malej stouchanec s autem. prej to odnesl jen naraznik tzn, oprava za par tisic, ale pri tom narazu nejak ta predni fixacni tyc prohnula podlahu auta a tim se hnula cela karoserie, ze mu ani nesly zavrit dvere, takze auto skoro na odpis. Takze sem vymekl a koupil taky jenom tu verzi s pasama. Zatim spokojenost.

No větší kravinu a historku jsem neslyšel ,prodejce je asi trochu sci fi, zase nesmíš věřit všemu :palec2: maximálně jstli to byl čínskej briliance, ve škodě by se to určitě nestalo, nevím jak by se to k té iso fix přeneslo u nás naborala služební fábie2 neměla předek po okno náraz ve 110km a vylezli z toho oba a byli v poho všechny sedačky :palec2:

Editováno: , autor: heckeer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem nakoupil prodavam dal, kazdopadne nevim jestli se bavime o tom stejnem, rec je o DETSKYCH autosedackach se systemem uchyceni ISOFIX. Z fotky to neni patrne, ale predpokladam, ze v tom bouranem aute, zadny detsky autosedacky nebyly.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem nakoupil prodavam dal, kazdopadne nevim jestli se bavime o tom stejnem, rec je o DETSKYCH autosedackach se systemem uchyceni ISOFIX. Z fotky to neni patrne, ale predpokladam, ze v tom bouranem aute, zadny detsky autosedacky nebyly.

no chtěl jsem jenom nastínit jak se přenese velký náraz v porovnání s tvým malým, iso fix je jedno z nejbezpečnějších uchycení sedaček prostě... :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nejbezpecnejsi asi bude aspon podle testu, ale v tech testech jde o ochranu ditete a ne podlahy auta. Nevim, nebyl jsem u toho takze to nema cenu vic rozebirat. Me spis zajimaly informace o iso fix, tedy predevsim osobni zkusenosti, ne reklamni kecy. Nechci aby to vyznelo, ze me vic zajima zdravi auta nez vlastniho ditete, stejne me pri rozhodovani o koupi ovlivnovala predevsim financni stranka jako asi kazdyho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

téma je původně kvůli bočnímu polepu a zda existuje černý..odpověď: ano existuje černý origo (nereflex)

post-24234-1226756046_thumb.jpg

protože mám cappuccino, líbí se mi více tento černý nápis, než stříbrný... poradíte mi, zda do toho jít?

(tu kresbu berte s rezervou)

post-24234-1226755902_thumb.jpg

post-24234-1226755874_thumb.jpg

(taky jsem to mohl namalovat na to auto s alu kolama, hergot)

Editováno: , autor: mrmobil
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.....ja bych do toho sel, jen /proti nakresu/ bych si predstavoval decentnejsi napis a ty svisle prouzky az na konec zadnich dveri....ale je to vec nazoru a vkusu..... ;)

Editováno: , autor: Blacky
Pravidla Rikaji - necituj posledni prispevek ! Obzvlast,m pokud je tak dlouhej a obsahuje fotky.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 5 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...