Přejít na obsah

Osvětlení kufru - LED


luckymann

Doporučené příspěvky

Myslím, že "cirkus" není správné slovo - komu se to nelíbí - nenutím icon_smile.gif

Nedávno proběhla menší úprava... šrouby dostaly černý povrch biggrin.gif přibyly modré ledky na efekt a přidáno osvětlení do roletky smile.gif - světla v kufru není nikdy dost!

attachicon.gifIMG_0037.jpg attachicon.gifIMG_0042_resize.jpg attachicon.gifIMG_9785_resize.jpg

attachicon.gifIMG_9593_resize.jpg attachicon.gifIMG_9674_resize.jpg attachicon.gifIMG_9685_resize.jpg

A když bude nejhůř - abych našel hasičák i potmě :p

attachicon.gifIMG_9788_resize.jpg

Tak to je naprostý luxus!!  :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli to je na mě, tak ano. Klasika výbava na Vysočinu-Lopata, sekerka,tažný lano, startovací kabely, deka a 12 litrů benzinu. Ten je pozůstatek po ježdění Pelhřimov-Jimravov-Olomouc, kdy sem to na jednu nádrž 2x dával jen tak tak (kor v zimě) a na Vysočině sem měl benzin vo 4 kč/l levnější než v Olmiku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

no, já nedávno četl v mém manuálu toto...

stropní světla se samy zhasnou pří otevřených dveří po 30minutách samy

světlo ve schránce na toto napojeno není, a tudíž zhasne až zavřete..

pokud bys to tak chtěl , musel bys tam dotahnout proud od stropních světýlek.. :) či od jinud

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

ja som na F1 mal pásik v kufri, dorábal som si vypínač ručne - teda svetlo svietilo stále, keď bol otvorený kufor. ak som ho zavrel, zhaslo. nevšimol som si, že by zhasínalo po nejakej dobe. Navyše tam mám konektor, čiže ak potrebujem, viem to manuálne odpojiť e baterku neťahá

Editováno: , autor: wirer
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

7 světel mohl jsem i vic ale bylo by to na husto musel jsem se trefit i do otvor v proslisech zadnich dveří jsou tam tři 

to světlo i s tou čočkou je vystouplé cca 10mm dnes to vyfotím za denního světla v autě

v pošte jsem měl další světýlka které planuji dát do interieru jako osvětleni nohou 

post-89864-0-77789700-1408780846_thumb.j

post-89864-0-51514300-1408780852_thumb.j

post-89864-0-47574400-1408780861_thumb.j

Editováno: , autor: Nirvan.a
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Po delší době, ale snad někdo odpoví....potřeboval bych od někoho sdělit, kdo má v kufru ledku místo klasický žárovky a neprosvětluje mu....už jich mám doma několik a buď se nevejdou, nebo prosvětluje a to mi vadí( i kdž baterce by to vadit nemělo co jsem se dočetl)...takže nyní tam je ledka od "carclever" z hobycaru. Obal je stejnej jako od stualarmu, ale bohužel od nich mi zatim žádná ledka do kufru nepasuje....mohl by mi tedy někdo poradit jakou ledku a kde (pokud možno v Praze) koupit, která by se vešla a neprosvětlovala? 

Díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě tohodle řešení jsem se obával, protože žádnej elektrotechnik ze mě zrovna není a této oblasti prostě moc nerozumim. Nebyl by tu nějakej návod pro úplnýho analfabeta jak na to? Popřípadě kdyby se objevil někdo, kdo ví o ledce, kde bych todle řešit nemusel, rád uvítám info. Každopádně díky za informaci i tak, když to jinak nepůjde, počtu něco a vrhnu se na to...ten svítící kufr mě štve <_<a žlutou bludičku už tam nechci. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...