Přejít na obsah

Schranka spolujazdca


Majkl7777777

Doporučené příspěvky

Možno sa to sem nehodí, ale kamaratovi sa podarilo poškriabať mi a to fest schranku spolujazdca....

je spôsob ako to opraviť? nejaký kvázi tmel, alebo niečo... viete si predstaviť že to má texturu, že to nie je len hladky plast a tak to nie je jednoduche...

čo s tým? kúpiť novú?

pokiaľ máte niekto v super stave, tak odkúpim...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hej ta pištol je ok, ja som si tak opravil A stĺpik keď mi po ňom prebehol vrták a na čiernej to bolo fest vidieť.

Taktiež som mal plast prahu dorafany od toho ako som vyberal sedačku, tiež ok po tom.

Použil som SMD rework station s úzkym hrotom

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
hej ta pištol je ok, ja som si tak opravil A stĺpik keď mi po ňom prebehol vrták a na čiernej to bolo fest vidieť.

Taktiež som mal plast prahu dorafany od toho ako som vyberal sedačku, tiež ok po tom.

Použil som SMD rework station s úzkym hrotom

a podujal by sa niekto na zliatie tych škrabancov niekto z vas? (najlepšie niekto z SR, aby som to nemal ďaleko, bo v piatok som bol s jednou opravou za jednym čechom a cesta ma stala 1000SKK a nie som miliardar)

bol by som fakt rad

dik ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
nič, už je to v pase, nešlo to opraviť... tak idem kúpiť novú

skusal si tu horkovzdusnu pistol a nepodarilo sa?

ja mam plasty na niektorych miestach poskriabane a chcem to vyskusat, len to su take jemnejsie skrabance a nie nejake hlboke, islo by to s tym opravit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

najlepšie žiadne škrabance nemať, neviem ja mam auto už dva a pol roka a na plubke nemám ani škrabnutie..

No já si na auto také potrpím a vše je špígl nýgl :palec2: Jenže jedna slečna, co jsem vezl, už tak opatrná nebyla a přesto, že mám sedadlo spolujezdce co nejvíc vzadu, tak měla jaksi málo místa a škrkla mi o schránku spolujezdce :feve: Tedy zipem od kabelky, aby nedošlo k mylné interpretaci... :p No ale tím pádem řeším škrábaneček taky, chtě nechtě :feve:;):kuk:

Editováno: , autor: Wassermann
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si na auto také potrpím a vše je špígl nýgl :palec2: Jenže jedna slečna, co jsem vezl, už tak opatrná nebyla a přesto, že mám sedadlo spolujezdce co nejvíc vzadu, tak měla jaksi málo místa a škrkla mi o schránku spolujezdce :feve: Tedy zipem od kabelky, aby nedošlo k mylné interpretaci... :p No ale tím pádem řeším škrábaneček taky, chtě nechtě :feve:;):kuk:

budeš to svádět na kabelku .... řekni rovnou že se ti opírala podpatkem o schránku ;):smich::smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já si na auto také potrpím a vše je špígl nýgl :palec2: Jenže jedna slečna, co jsem vezl, už tak opatrná nebyla a přesto, že mám sedadlo spolujezdce co nejvíc vzadu, tak měla jaksi málo místa a škrkla mi o schránku spolujezdce :feve: Tedy zipem od kabelky, aby nedošlo k mylné interpretaci... :p No ale tím pádem řeším škrábaneček taky, chtě nechtě :feve:;):kuk:
Musíš ju nejdřív venku odstrojit a až potom dovádět uvnitř :p:p:prc::prc:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Nepodezřívejte kolegu ze sex hrátek v autě ( ne že bych mu je nepřál), ale mám stejný problém. Vozím do práce své spolupracovníky a v pátek na schránce rýha jako prase od tašky spolujezdce. Bohužel je na vině nepozornost kolegova, ale více měkčený plast, který Škoda používá na palubku. Bohužel mám palubku ve světlé kombinaci a tam je to více vidět jak na tmavé kombinaci ( vím o čem mluvím - rodiče vlastní fabču v provedení Creation - do tmava a to je v poho. 

Takže zkusím tavnou pistoli, nebo lépe nějakou samolepící ochrannou lištu, v nej

horším nová dvířka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...