Přejít na obsah

nejde zásuvka v kufru


maja19

Doporučené příspěvky

  • o 5 měsíců později...

Panove - chci si udelat 12 V zasuvku v kufru a nemam kombika. Jak to mam zapojit? Na stavajici zapalovac - ci na novou pojistku ci je jeste jedna moznost nenatahovat kabel a pichnout to treba na svetla - svitil bych kdyz bych potreboval zasuvku, neni to moc prakticke ale..

Nebo je nejake vedeni kde by bylo na zadku auta 12V stalejch?

Editováno: , autor: Návštěvník
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove - chci si udelat 12 V zasuvku v kufru a nemam kombika. Jak to mam zapojit? Na stavajici zapalovac - ci na novou pojistku ci je jeste jedna moznost nenatahovat kabel a pichnout to treba na svetla - svitil bych kdyz bych potreboval zasuvku, neni to moc prakticke ale..

Nebo je nejake vedeni kde by bylo na zadku auta 12V stalejch?

Já jí dodělával, resp mi chybí ještě samotná zásuvka, jinak tam mám zatím konektor. Jelikož jsem dostavoval centrál, tak mi zbyla žíla z bývalého osvětlení kufru a na tu jsem to udělal, v pojistkovce jsme to osadil do pojistky na zásuvku v kufru.

Jelikož ty tam ten drát navíc nemáš, tak bych ho dotáhnul od pojistkovky a mínus bych vzal na kostřícím bodu v kufru, já ho mám tamtéž. Zásuvku umístím do levého lemovacího plastu tvaru U.

Na světla bych to zásadně nenapichoval, nemá to takový průřez, aby to utáhlo zásuvku.

Dokonce jsem někomu i to kompletní vedení na zapalovač do kombíka prodával, tak mě to inspirovalo :)

Na ledničku super :palec2:

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si chtěl kvůli lednici dělat v kufru zásuvku, ale nakonec jsem se na to vykašlal, napíchl jsem to klasika na zásuvku mezi sedačkama, kabel hodil vzadu pod sedáky a nikomu tam nemůže vadit. A ještě jí nakonec můžu vypínat tlačítkem na blokování zadních oken. :p Pokud je krátkej kabel, tak se dá koupit prodlužovačka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si chtěl kvůli lednici dělat v kufru zásuvku, ale nakonec jsem se na to vykašlal, napíchl jsem to klasika na zásuvku mezi sedačkama, kabel hodil vzadu pod sedáky a nikomu tam nemůže vadit. A ještě jí nakonec můžu vypínat tlačítkem na blokování zadních oken. :p Pokud je krátkej kabel, tak se dá koupit prodlužovačka.

to relé je šikovný, ale má ho jedině tvůj ročník, před ani po roce 99 není.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si chtěl kvůli lednici dělat v kufru zásuvku, ale nakonec jsem se na to vykašlal, napíchl jsem to klasika na zásuvku mezi sedačkama, kabel hodil vzadu pod sedáky a nikomu tam nemůže vadit. A ještě jí nakonec můžu vypínat tlačítkem na blokování zadních oken. :p Pokud je krátkej kabel, tak se dá koupit prodlužovačka.

to relé je šikovný, ale má ho jedině tvůj ročník, před ani po roce 99 není.

Tak teď jsem z toho trochu zmatenej. O jakém relé tady mluvíš? Ale máš pravdu v tom, že mám rok výroby 10/1999, modelový rok 2000. To tedy čumím. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si chtěl kvůli lednici dělat v kufru zásuvku, ale nakonec jsem se na to vykašlal, napíchl jsem to klasika na zásuvku mezi sedačkama, kabel hodil vzadu pod sedáky a nikomu tam nemůže vadit. A ještě jí nakonec můžu vypínat tlačítkem na blokování zadních oken. :p Pokud je krátkej kabel, tak se dá koupit prodlužovačka.

to relé je šikovný, ale má ho jedině tvůj ročník, před ani po roce 99 není.

Tak teď jsem z toho trochu zmatenej. O jakém relé tady mluvíš? Ale máš pravdu v tom, že mám rok výroby 10/1999, modelový rok 2000. To tedy čumím. ;)

tvůj ročním má blokovací relé na zapalovač, dělalo se jen jeden rok, nějak se to neosvědčilo.

dělalo se ke komfortní elektrice pro MR2000 8. 99 - 7. 00

zjistit ročník, jaký máš nebyl problém, dneska jsi to tu psal do jedné sekce, kde se řešila RJ motoru RS :D

doufám, že jsem se neseknul s tím rv, kdo to ví přesněji, ať opraví

Editováno: , autor: rolbar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si chtěl kvůli lednici dělat v kufru zásuvku, ale nakonec jsem se na to vykašlal, napíchl jsem to klasika na zásuvku mezi sedačkama, kabel hodil vzadu pod sedáky a nikomu tam nemůže vadit. A ještě jí nakonec můžu vypínat tlačítkem na blokování zadních oken. :p Pokud je krátkej kabel, tak se dá koupit prodlužovačka.

to relé je šikovný, ale má ho jedině tvůj ročník, před ani po roce 99 není.

jj pozor na toto relé po přestavbě na 3generaci to zůstane rozpojené a zapalovač nechodí vůbec.....nutno to relé proklemovat :-)))))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem si chtěl kvůli lednici dělat v kufru zásuvku, ale nakonec jsem se na to vykašlal, napíchl jsem to klasika na zásuvku mezi sedačkama, kabel hodil vzadu pod sedáky a nikomu tam nemůže vadit. A ještě jí nakonec můžu vypínat tlačítkem na blokování zadních oken. :p Pokud je krátkej kabel, tak se dá koupit prodlužovačka.

to relé je šikovný, ale má ho jedině tvůj ročník, před ani po roce 99 není.

jj pozor na toto relé po přestavbě na 3generaci to zůstane rozpojené a zapalovač nechodí vůbec.....nutno to relé proklemovat :-)))))

to je dobrý postřeh, mám dokonce pocit, že na pinu v konfortce je u 3g zapojené i něco jiného a ten drát k reláktu tam pak zůstane úplně mimo konektor.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...