Přejít na obsah

nejde otevřít kufr


bangladezo

Doporučené příspěvky

dnes jsem zjistil že nejde otevřít kufr.centrál to neodemkne a kdyš to skusím klíčkem tak tím nejde otočit do leva .nevíte někdo v čem je chyba?

zkontroluj jestli ta páčka, kterou otvíráš je v krajní 0 poloze, občas se zadrhne mezi polohama a pak s tím nehneš ani klíčem ani centálem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo to jsem skoušel jako první,protože uš jse mi parkrat zadrhla a ostala nějak viset,ale tet je v pořádki tak nevím ,ani jak se tam dostat asi jedině složit sedáky a vlést do kufru,ale stejně nevím jesli tam pude takhle sdělat ten plast

nouzově se to dá otevřít takto: v plastu u zámku v kasli je výčko, to odklop a tam na tebe vykoukne oranžová páčka, tu zamáčky a kuft otevřeš, pak už rozebereš dveře a zjistíš o co jde.

Ta páčka je tam pro případ, že se zavřeš omylem v kufru nebo tě v něm někdo unese - viz norma USA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 7 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...