Přejít na obsah

Sraz RS / TDi / atd.


Doporučené příspěvky

V tolik dorazi ty prvni .. kdyz dorazis pozdejc nic se nestane. Posledne sem byl prvni a 15min po zacatku nikdo to uz sem byl nervni, ale pak sme se sesli ;)

no sorry, ale 9.30 je dobrej čas pro nás, co to máme za rohem, ale kdo jede třeba 300 km, asi nebude odvázanej vstávat kvůli tomu v 5 hodin. Řekneš tak dojedou pozdějc, to je fakt, ale taky se může stát, že tou dobou nás, co tam budeme dřív, už někdo vykmitne a právě ti, co to mají nejdál, utřou lusku. Myslím, že by to bylo vůči nim trochu nefér. Navrhuju udělat to v nějakou normální hodinu, která bude vyhovovat i těm z daleka. Podle reakce Luka usuzuju, že 9.30 je trochu brzo. A pokud se na nějaký hodině shodnem, nikdo tam nepoleze dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proto MichalF psal pro prvni prichozi... ale prehodil bych to klidne na 10:00 ;) za 3hodky prejedu pomalu pul CR tak by to mohlo stacit ..

no rozhodně min. na 10 hod. a srazit se třeba v nějaký hospodě a odtud tam teprve jet. Já mám prostě obavu z toho, že tam nějaký nedočkavci začnou předčasně jančit, někdo je hned vymete a ostatní budou mít po piči.

Jo a pište sem teda, kdo přijede. Nechtěl bych, aby nás tam bylo nakonec tři a půl. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Marios voe já taky v sobotu chlastám :) ale je fakt, že z prahy to je "jenom" 100km

sraz v hospodě by taky nebyl špatnej, protože já byl v mimoni na letišti před 2ma lety a nevim jestli trefim na runway. jinak já tam teda moc blbnout asi nepojedu, spíš jen tak pokoukat, ale na 90% bych dorazil

Editováno: , autor: Luke288
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nebojte se, co se tyce pocasi tak to se potvrdi nebo se to zrusi v patek dle predpovedi. Min tyden celej hlasili v nedeli dest az v patek rikali jasno .. a jak bylo ? Vite sami.

Jinak pokud je sraz v 9:30 tak v klidu prijedte na 10tou protoze stejne se driv nesejdem. Jinak sraz nebude primo na letisti, ale pred Mimoni obec Plouznice. ODKAZ NA MAPU :

http://www.mapy.cz/#x=133834496@y=13786624...88709_147228545

Loc: 50°37'50.895"N, 14°45'0.47"E

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no rozhodně min. na 10 hod. a srazit se třeba v nějaký hospodě a odtud tam teprve jet. Já mám prostě obavu z toho, že tam nějaký nedočkavci začnou předčasně jančit, někdo je hned vymete a ostatní budou mít po piči.

Jo a pište sem teda, kdo přijede. Nechtěl bych, aby nás tam bylo nakonec tři a půl. ;)

Pokud celou akci potvrdíme,tak nás bude dost...viz octavia 1/motor/téma cimbu motorsport 37 strana.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud celou akci potvrdíme,tak nás bude dost...viz octavia 1/motor/téma cimbu motorsport 37 strana.

jestli nás bude dost, jedině dobře. Zatím se do prezenčky, kterou jsem založil, zapsali i se mnou 3 lidi. Aby tam nakonec přijelo pár aut, není žádnej sraz a v takovým případě to mám taky v paži. Tak se tam alespoň pls. zapište, kdo teda víte, že pojedete.

Samozřejmě mám teď na mysli kolegy s OII. Kdo jede s OI nevím a nesleduju.

Editováno: , autor: jirkaK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jejej .. dalsi tema p jedne akci ... no pisnu to tam no

když se plánuje sraz a píše se o tom v tématu s úplně jiným názvem,, tak je víc než pravděpodobný, že si toho řada lidí, který by třeba chtěli přijet vůbec nevšimne. Proto jsem založil tu prezentaci, kde je z nadpisu na první pohled jasný o co jde. Do sekce OI moc často nechodím a i kdyby, tak sraz bych v tématu o Cimbu Motorsport určitě nehledal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...