Přejít na obsah

Co takhle nějaký spolek na Kolínsku


Doporučené příspěvky

ani ne...mam radost ze nemusim zitra kvuly tobe vstavat...tlacitka jsem nasel doma ve sklepe....

jak zitra....kdyz bude nad nulou tak testnu tu vapku.mam to za barakem.prida se nekdo?je to mezi svetelnyma u tesca po prave strane na rohu baraku za autostanglem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek hoši,

Tak jak to s Váma vypadá? Přes celé léto jsem se odmlčel, tak nějak Octavie pouze stála a já lítal svým vysněným BMW, avšak aktuálně v zimě jsem přesedlal opět na Oktavii, je plánovaný nějaký sraz?:)

Klidně bych zopakoval výjezd na Vysokou, ale abychom tam nevyjeli jen my dva s Dodem :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

čus hele ted už unorovej srazek byl takže když nějakej bude tak si myslim že v březnu. ted přes zimu chodime do kutný hory na bowling každej měsíc. takže když budeš sledovat forum tak se to 100% dozviš kdy a jak :)

Editováno: , autor: Pepik90
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek hoši,

Tak jak to s Váma vypadá? Přes celé léto jsem se odmlčel, tak nějak Octavie pouze stála a já lítal svým vysněným BMW, avšak aktuálně v zimě jsem přesedlal opět na Oktavii, je plánovaný nějaký sraz? :)

Na octávku se vyprdni a doraž radši Evoquem ať si prohlídneme pořádný auto :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdárek hoši,

Tak jak to s Váma vypadá? Přes celé léto jsem se odmlčel, tak nějak Octavie pouze stála a já lítal svým vysněným BMW, avšak aktuálně v zimě jsem přesedlal opět na Oktavii, je plánovaný nějaký sraz? :)

 

Na octávku se vyprdni a doraž radši Evoquem (nebo bavorem) ať si prohlídneme pořádný auto :)

 

Jo a taťko přejuj hodně zdaru u porodu, hlavně ať je vše v pohodě :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufám taťko, že ses už díval manželce rentgenem do břicha, jestli se už mladýmu na srdíčku rýsuje okřídlenej šíp? Páč jestli ne, tak jediný co by ještě možná bylo skousnutelný by by třeba znak mazdy (novou 6 jsem viděl naživo v Lotyšsku a kam se na to hrabou korejci i koncern s O3, mooc pěkný autíčko). Tak hoj :)

Editováno: , autor: Jendoslav
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...