Přejít na obsah

Nákup v USA


Martan

Doporučené příspěvky

Známej tam jezdí a vždy jich převeze kolem pěti.. nic - žádný clo ani nic jiného..... prostě tohle neřeší... to samí třeba kamery, hodinky atd...

Tak to nevim, ja vezl dva a uz sem mel hodne velkej problem vysvetlovat, ze jeden je osobni a druhej pracovni, jinak bych platil. Ale asi zalezi na koho kdo narazi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo pokud si ho tam koupis, proste ho vem pres rameno jako osobni zavazadlo a kdyztak reknes, ze uz si tam s nim jel a hotovo. Co se tyce poslani tak tam je prob ... CLO+DPH ... ale znam kamose co mel kliku a nezaplatil ani jedno ani druhy !

No záleží na koho narazíš.. nebudu jmenovat ani dávat příklady ale jde to poslat jako GIFT a může to bejt klidně krabice od banánů plná drahého zboží a nezaplatíš ani korunu na CLO..

a já mám teď štěstí a nechám si poslat něco kamarádce, co jede na ředitelství jejich firmy a pak mi to přiveze.. jupííííííííííííííííííí

Editováno: , autor: superfatty
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No záleží na koho narazíš.. nebudu jmenovat ani dávat příklady ale jde to poslat jako GIFT a může to bejt klidně krabice od banánů plná drahého zboží a nezaplatíš ani korunu na CLO..

a já mám teď štěstí a nechám si poslat něco kamarádce, co jede na ředitelství jejich firmy a pak mi to přiveze.. jupííííííííííííííííííí

když je to jako GIFT tak se neplatí ani DPH u nás?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1) Může se stát, že na hranicích budou chtít doklad, že sis ho do US už dovezl-např. doklad o koupi v ČR, ale většinou to nikdo neřeší.

2) Když se objednává přes net, a je to jako GIFT, neplatí se clo, pokud ne, počítá se clo z uvedené ceny.

3) Záruky v US jsou značně omezené, max. v rozsahu měsíců a ne roků jako u nás.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...