Přejít na obsah

el. instalace ve dveřích


333222

Doporučené příspěvky

Zdravim, mám takovový problémek. Kamošovi najednou přestalo fungovat stahování okna u řidiče a ovládání el. zrcátka. Ze strany řidiče nejde ani okno spolujezdce, od strany spolujezdce to stahovat jde normálně. Přestalo to obojí fungovat najednou. Píchnul jsem to na VAG a v komfort systému není žádná chyba... Světýlka ve dveřích fungují, stejně tak centrál... je tam komfortka 433A. Čím by to mohlo být? Napadá mě snad nějaká závada v el. svazku... Či si myslíte něco jiného?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 1 měsíc později...

od řidiče nejde stahovat ani jedno okno a nejde zamknout auto zevnitř...od spolijezdce okno jde stáhnout....měl jsem to rozebranýa chvilku to fungovalo a pak zase nic...docela broblém když je otevřený okno na noc!!!pomoc....co to může být?někde vytrhnutej drát???koukal jsem a vypadá to že ne a pojistky jsou OK...ještě se musím podívat na tu zkorodovanou jednotku otvírání okna...

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, tak tento problém jsem řešil dvakrát za poslední rok, pokaždé zkorodoval kontakt mezi motorkem stahování okna a kabelovým svazkem. Hoď sem rok výroby auta, by mě to celkem zajímalo, jelikož jsem slyšel, že to dělá jen u roku výroby 2003-2004, já mám teda 08/2003, teda alespoň u Octavií I.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...docela broblém když je otevřený okno na noc!!!pomoc....

No možná zkus, pokud máš centrál,při zamykání podržet klíček v pozici zamknuto trochu dýl,pak by se měli všechny okna zavřít.Bylo by to aspoň prozatimní řešení než to vyřešíš definitivně.No ale pokud je to tak jak píše BLIZARD,že je zkorodovanej kontakt,tak ti to nepomůže.Ale zkusit to můžeš....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rok výroby je právě březen 2003..takže...centrál mám...když podržímklíček v poleze na zavírání oken tak se zavře pouze okno u spolujezdce ale to řidičovo ne...hajzl jeden...no auto stojí před barákem ...tak tam nikdo otevřeným okýnkem nevlezl....a naštěstí ani nepršelo...uf...

Editováno: , autor: mira
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...