Přejít na obsah

Jakou barvu na Fábie II ???


stehlino

Doporučené příspěvky

Tak jsem přemýšlel že někdy na podzim prodám svoji starou Fábuli a koupím novou Fábuli :) Všechno už sem si přeběžně vybral až na barvu. No mám sice dva favority Oranžovou Tangerine a Béžová Cappuccino ale i ostatní barvy jsou moc hezký a nedá mi to spát kterou zvolit:) Zajímaly by mě vaše názory??? Jáká barva se vám líbí nebo jakou Fábuli jste si koupily a jste se současnou barvou spokojeni? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:doh nikdy sem netušil že s tím bude takovej problem no ale při nejhorším to udělám ENTENTÝKY DVA ŠPALÍKY.... :D No s kamarádkou sme se shodli taky na té šedé satin ale tu už má i brácha akorát na Fabii I tak je takové blbé :) Jinak červená s bílo střechou ta je nádherná :specool: ale to bych tady dělal Igorovi dvojku a to si nemůžu přece dovolit já takovej zelenáč :D no skusím navštívit prodejce a podívat se co má na skladě a jak to vypadá v reálu :palec2:
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem přemýšlel že někdy na podzim prodám svoji starou Fábuli a koupím novou Fábuli :) Všechno už sem si přeběžně vybral až na barvu. No mám sice dva favority Oranžovou Tangerine a Béžová Cappuccino ale i ostatní barvy jsou moc hezký a nedá mi to spát kterou zvolit:) Zajímaly by mě vaše názory??? Jáká barva se vám líbí nebo jakou Fábuli jste si koupily a jste se současnou barvou spokojeni? ;)

Mi osobně se líbí žlutá v kombinaci se sport výbavou a 16" koly Bear. Ale dobrá volba je rozhodně i oranžová nebo satin. My máme doma oranžovou ve sport výbavě s 15" koly Line a vypadá to velmi dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Modrá Dynamik je nejhezčí ze zákl. barev (tu mám i já ;-) )

potom taky třeba příplatkovy: Modrá Storm metalíza (brzo ji myslimže nahradí jinou), a nebo úplně nejdravější je Černá s perleťovým efektem

>>> ale mrzí mě že sem si nepřiplatil.. za nejakou tu metalízu, protože ty základí (nemetalíza) se lehce poškrábě(protože to je jen 1 lak) takže tam je při sebemenšim škrábnutí hned videt bílá barva na základě, ale prostě ty metalízy maj nejak 2 laky žejo.. mno a ty prostě vydržej dýl ..ted je jenom otázka když tě nekdo nabourá ..tak je asi dost složitý tu metlu opravit.. caw

Editováno: , autor: IIIRazor
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrá Dynamik je nejhezčí ze zákl. barev (tu mám i já ;-) )

potom taky třeba příplatkovy: Modrá Storm metalíza (brzo ji myslimže nahradí jinou), a nebo úplně nejdravější je Černá s perleťovým efektem

>>> ale mrzí mě že sem si nepřiplatil.. za nejakou tu metalízu, protože ty základí (nemetalíza) se lehce poškrábě(protože to je jen 1 lak) takže tam je při sebemenšim škrábnutí hned videt bílá barva na základě, ale prostě ty metalízy maj nejak 2 laky žejo.. mno a ty prostě vydržej dýl ..ted je jenom otázka když tě nekdo nabourá ..tak je asi dost složitý tu metlu opravit.. caw

mnoo metaliza je barva + lak, takze ano de-facto 2 vrstvy, ale podre se to taky lehce :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

U mně vyhrála stříbrná diamantová metalíza. Nemusí být dočista, ale už ze třech metrů to není vidět.

Předtím jsem měl FI modrou metalízu Admirál-krásná ale pořád se musí mýt, ještě předtím na Filetě tmavě červenou metalízu a to bylo to samé.

Takže já teď volím světlou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...