Přejít na obsah

Vysočina


Pospi

Doporučené příspěvky

Tohle letiště je když se jede z Luk nad Jihlavou do Brtnice - obec Komárovice.

Tak na tomto místě už proběhl sraz minulou sobotu. Tam je to celkem dobrý místo na takový akce. A to u Lipiny tak o tom sem fakt nikdy neslyšel že tam něco takovýho je, ale podle mapy to nevypadá špatně, se tam budu muset asi někdy zajed podívat jak totam vypadá a jestli je to použitelný na nějakou takovou akci třeba. No a Henčov tam je jenom tráva a je to pořád využívaný letiště, tam bych to asi taky neplánoval tam je to spíš vhodný na nějakej velkej tuning sraz třeba. Ty Komárovice jsou fakt nejvýhodnější asi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zdarec. Pojedete-li někdo na horáckou, tak doporučuju polanku. Je to okraj třebíče a jezdím tam už 5 let. Potom u nádrže na výjezdu z třebíče. Dobré divácké místo a hlavně tam maji supr klobásky. mňam

je tam nejaka kloudna zatacka, kde to strouhaj pekne po boku? Myslel jsem ze zajedu nekam mimo Třebíč, ale jestli je to dobry tam tak bych mohl pesky a dat si v klidu i pivko :) Nevite nekdo jeste o nejakym dobrym fleku?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je tam nejaka kloudna zatacka, kde to strouhaj pekne po boku? Myslel jsem ze zajedu nekam mimo Třebíč, ale jestli je to dobry tam tak bych mohl pesky a dat si v klidu i pivko :) Nevite nekdo jeste o nejakym dobrym fleku?

V polance jsou 2 kosy, kde se sahá pro rukáv, takže to neni špatný. Jinak v Náměšti nad Oslavou u zámku, jak začíná zámecký vrch. Je to tam guuut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak zajímavý to bývá u náhonu (pěkná šikana a občas někdo ve vodě) a pak na výjezdu z poušova na hlavní a k zemědělce/zdravce. a sobotu ze mě bude komisař, už to mám domluvený :D

mohl by si mi nejak bliz ukazat (treba krizkem na mape) kde je to u toho nahonu ty pady do vody by mohly bejt zajímavý, vyjezd na hlavni z poušova to myslis jak je tam ten vyjezd da se rict se skokankem :) tady

post-17734-1213640546_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj, ten výjezd sem myslel. a ten náhon je tady: http://www.mapy.cz/#x=136392512@y=13285248...19237_145459073

červená trasa, černě náhon

start: sobota 9:01 a 12:31 ve směru šipky

jinak já budu v sobotu komisařovat na Pohořílky - Uhřínov takže se do Poušova letos nepodívám :feve: . Tak sem kdyžtak potom hoď photos :palec2:

post-15019-1213646422_thumb.jpg

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si projel pár tras a na každý se nechá něco najít... :palec2:

Březka - Ocmanice: odtud se mi líbí sjezd do Tasova - mírná levotočívá, zakončená pravotočivou vracečkou a pak průjezd skrz Vaneč. Na tý rovince jsou dost hrbatý mostky a za nima je docela ostrá zatáčka - pokud tam nebudou někde retardéry, bude to tam taky pěkný.

Pohořílky - Uhřínov: tahle erzeta bude samá brzda-plyn - střídaj se delší rovinky se zatáčkama. Nejzajímavější místo mi přišlo někde za Bochovicema, nevím přesně kde (asi tady). Výjezd do kopce a za vrcholem pravotočivá zatáčka.

Brtnice - Kamečnička: kousek po startu je pěkná zatáčka na focení, pak se mi líbila utahovačka u jednoho rybníku před Lukama a sjezd do Luk může být taky zajímavý (z kopce ostrá levá a pak pravá)

Kubiik: Už víš kde budou divácký místa? A kde přesně budeš v sobotu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kousek odtud je jeste jedno letiste, je tam teda zakaz vjezdu a obcas ho prejizdej mistni kdyz se chcou dostat do druhy vesnice je vetsi a povrch taky ujde, byli jsme tam s kamosem testovat GSX-R 750. Ale nevim jak to tam je ted byly jsme tam tak pred 4 rokama.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak jsem našel ještě jedno letiště, kam se nechá rozumně dostat. Je dlouhý půl kilometru s asfaltovým povrchem. Jen příjezd na něj je trochu horší, po polní cestě. Ale za sucha v pohodě. Z druhý strany je zavřená brána.

Jen nevím, jestli není pro vás moc daleko - ale pro mě je bezkonkurečně nejblíž :p

Tak nevypadá to špatně, mohlo by se tam pěkně zajezdit. Je to asi možná trošku dál pro někoho ale když by byla solidní učast tak proč ne, to bych přijel.

Pak jsem se byl podívat na tu plochu jak tady někdo psal u Lipiny, ono je to spíš u Zhoře. ale je to za závorou a nějak víc sem to nezkoumal jestli se tam dá nějak jinak vjed. Asi nejlepší místa jsou zatím bezkonkurenčně Komárovice a pak ještě to u Náměště a možná tady ta u Pelhřimova. Tak někdo nahodte datum at se muze začít plánovat a zjištovat kolik by bylo lidí kdyžtak. Já sem časově celkem variabilní.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...