Přejít na obsah

Vysočina


Pospi

Doporučené příspěvky

Tak sem se teď vrátil. Bohužel to nedopadlo dobře. 13. etapa - dva mrtví. Letos ta rallye není zrovna moc šťastná. jinak naše RZ byla docela hezká, akorát se kvůli té havátce nedojela a celá HR se zrušila. třeba už budou další v pohodě :feve::feve::feve:

fotky sem dám během zítřka...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vystřídal jsem několik stanovišť.

V pátek Tasov a noční Pyšel. V sobotu Třebíč (viděl jsem Kreštovo a Sonykovo? auto, je samotné ne :unsure: ) Pak Bouchotice a nakonec křižovatku na Střížov trasa Brtnice-Kamenička.

Bylo to kousek od té neštastné havárie. Všichni Levora pochválili jak jedou a naneštěstí jsme se stali svědky naprosto nezvládnuté organizační situace. Než byla nahlášená nehoda projely další dvě auta a brzdily je diváci - nikoli organizátoři, než přijela sanita uběhlo dalších 15min a mezitím projelo dalších 6 aut, které opět brudili diváci. Hasiči se nemohli dostat k haváriii, protože nezodpovědní diváci zablokovali příjezdové cesty (kde byl policista, který řešil na jiných místech tyto problémy?)

Jak chce tato rallye postoupit o řád výš, když základní vlajky nejsou na radiobodech?... :angry:

Mám z toho fakt smíšené pocity a z toho posledního úseku vůbec... :ble

Editováno: , autor: inya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nivinky:

Podle svědků šlo o rovný úsek u obce Svatoslav. Vůz údajně vyjel za horizontem do protisměru, kde se střetl se stromem. Ředitel jihlavské záchranky Lukáš Kettner řekl, že navigátorka Pavla Třebínová zemřela na místě, řidič auta Miroslav Levora byl ještě nějakou dobu resuscitován, ale neúspěšně.

Uprostřed silnice žádný strom neroste - nechápu takové zprávy... ???

Samozřejmě je mi líto obou nadějných životů, ale osobně se mě víc dotýká ta organizace... Nevím, jak je organizovaná Bohemka, Zlínská a pod. rallye, ale je tady mnoho úseků, kde není vidět nějaký organizátor... Radši zaplatím za vstup, než abych se stal svědkem něčeho podobného...

Nevím, jak se mi bude dneska spát.............. :feve:

Editováno: , autor: inya
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vystřídal jsem několik stanovišť.

V pátek Tasov a noční Pyšel. V sobotu Třebíč (viděl jsem Kreštovo a Sonykovo? auto, je samotné ne :unsure: ) Pak Bouchotice a nakonec křižovatku na Střížov trasa Brtnice-Kamenička.

Bylo to kousek od té neštastné havárie. Všichni Levora pochválili jak jedou a naneštěstí jsme se stali svědky naprosto nezvládnuté organizační situace. Než byla nahlášená nehoda projely další dvě auta a brzdily je diváci - nikoli organizátoři, než přijela sanita uběhlo dalších 15min a mezitím projelo dalších 6 aut, které opět brudili diváci. Hasiči se nemohli dostat k haváriii, protože nezodpovědní diváci zablokovali příjezdové cesty (kde byl policista, který řešil na jiných místech tyto problémy?)

Jak chce tato rallye postoupit o řád výš, když základní vlajky nejsou na radiobodech?... :angry:

Mám z toho fakt smíšené pocity a z toho posledního úseku vůbec... :ble

No tak asi si viděl nějaké podobné auto, já sem se podívat nebyl i když sám to mám malinký kousek do Luk nad Jihlavou nebo někde poblíž. Ale dnes večer jsme jeli to cestou kde se to stalo a je to tam dosti zrádné. Nedávno když jsem jel z letiště z Komárovic tj kousek od toho místa kdo zná.Tak jsem se málem střetrl s motorkářem a to sem jel celkem normální rychlosti a měl sem co dělat abych to nepustil do struhy! Tak je to tam dost na pí.... horiznot stačejíci se do leva. kdo asi fakt nezná a jede víc jak 120 tak musí doufat ze proti nic nejede. Tak tady asi nic nejelo ale urcite jeli vic jak 120, to asi kdyz fakt spatne nakopne je dost tezky to stočit a udržet na silnici, no a tech stromu je tam fakt hodne treba stacilo trosku aby se zrovna trefily mezi, ale zákon schválnosti je neúprosný. Když vyjde čas tak udělám fotky nebo i video toho místa.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak asi si viděl nějaké podobné auto, já sem se podívat nebyl i když sám to mám malinký kousek do Luk nad Jihlavou nebo někde poblíž. Ale dnes večer jsme jeli to cestou kde se to stalo a je to tam dosti zrádné. Nedávno když jsem jel z letiště z Komárovic tj kousek od toho místa kdo zná.Tak jsem se málem střetrl s motorkářem a to sem jel celkem normální rychlosti a měl sem co dělat abych to nepustil do struhy! Tak je to tam dost na pí.... horiznot stačejíci se do leva. kdo asi fakt nezná a jede víc jak 120 tak musí doufat ze proti nic nejede. Tak tady asi nic nejelo ale urcite jeli vic jak 120, to asi kdyz fakt spatne nakopne je dost tezky to stočit a udržet na silnici, no a tech stromu je tam fakt hodne treba stacilo trosku aby se zrovna trefily mezi, ale zákon schválnosti je neúprosný. Když vyjde čas tak udělám fotky nebo i video toho místa.

Tak jestli tam opravdu jeli tech 170 km/h,tak se ani nedivim,ze z toho auta nic nezbylo :feve: to je mazec....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já sem byl letos komisařovat poprvé. Poučení proběhlo tím stylem, že mi dali přečíst papír, nic sem ani nepodepisoval. Ale zase se u mě předpokládalo, že vím co dělat. S těma lidma se znám a trochu tuším. Jenomže stejně kdyby se to u mě pos... tak bych ani nemohl zavolat na start, protože tam nebyl signál. Radiobod byl sice kousek, ale i tak. No a co mi říkali vedoucí RZ tak z toho bude průser. No třeba se všichni poučí a už se to nestane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jakej průser? Copak za to může pořadatel soutěže?

No tak za to, že lidi zablokujou únikový cesty, za to pořadatel může, protože je práce komisařů aby ty lidi vyhnali. Ale ono zase na druhou stranu se jezdí pořád víc na hranici možností a musí počítat s tím, že jim to jednou nevyjde...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak za to, že lidi zablokujou únikový cesty, za to pořadatel může, protože je práce komisařů aby ty lidi vyhnali. Ale ono zase na druhou stranu se jezdí pořád víc na hranici možností a musí počítat s tím, že jim to jednou nevyjde...

Viděl jsem jen článek na novinkách, co tam teda bylo s únikovou cestou? Mě to přišlo že prostě jen vylítl do stromu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kubiik: Tak on je v Bochovicích a ani nedá vědět... lol Jsem tam dorazil z Třebíče, jak tam ráno zkončili.

Michicka: Přesně tak - přejel horizont a nezvládl to. Kolem nás projel tak, že by mu Kresta s Pechem mohli závidět. Kolik mohl jet nebudu hádat. Úniková cesta v těch místech vlastně nebyla žádná. To by museli vykácet aleje po obou stranách... Já jsem mluvil o zablokované příjezdové cestě pro případnou pomoc.

Proberem to až se někde sejdem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A s dovolením si půjčím fotku té žluté OII, je velmi zajímavá - SCout nárazník, RS znak, vzadu nějaké jiné křídlo, netušíš co to bylo, že?

RS benzín se scout nárazníkem

inya: to že budu tady na tý trati sem psal a že budu u Bochovic sem se dozvěděl ráno až sme tam jeli

Editováno: , autor: Kubiik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Michicka: Přesně tak - přejel horizont a nezvládl to. Kolem nás projel tak, že by mu Kresta s Pechem mohli závidět. Kolik mohl jet nebudu hádat. Úniková cesta v těch místech vlastně nebyla žádná. To by museli vykácet aleje po obou stranách... Já jsem mluvil o zablokované příjezdové cestě pro případnou pomoc.

Proberem to až se někde sejdem.

Jj. Ještě poslední věc k tomu - četl jsem jeden ze článků a tam psali, že už stejně jeli ten den mimo soutěž...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak několik slíbených fotek z onoho místa. Jejich možná více stejných, ale aspon si uděláte třeba trochu obrázek o tom místě. Opravdu mnoho nechybělo aby vletěli do toho pole a ne do stromu. Tohle se muže stát vždycky, když se takový závody jezdí na hranici možností.

Jen takové malé přirovnání, ono asi těžko nějaké auto zůstavne vcelku když to čelně ve 150km/h narve do betonový zdi natož někdo uvnitř.

Ještě pokud by někdo někde narazil na nějakou fotku toho vraku tak at sem hodí odkaz, rád bych viděl co vydrží Fabie.

post-9262-1214245788_thumb.jpg

post-9262-1214245866_thumb.jpg

post-9262-1214245937_thumb.jpg

post-9262-1214246003_thumb.jpg

post-9262-1214246068_thumb.jpg

post-9262-1214246141_thumb.jpg

post-9262-1214246205_thumb.jpg

post-9262-1214246283_thumb.jpg

post-9262-1214246348_thumb.jpg

post-9262-1214246410_thumb.jpg

post-9262-1214246571_thumb.jpg

post-9262-1214246637_thumb.jpg

post-9262-1214246701_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...