Přejít na obsah

Nosic kol


Robil

Doporučené příspěvky

Nekde to tu uz asi bylo, ale nemuzu to nikde najit. Chtel bych si poridit nejaky nosic kol. Nemam hagusy takze nejaky ktery se pripevnuje primo na auto. Melo by to byt na dve kola a co nejlevnejsi. Ale v nejakem hyper super se to bojim koupit. DIk

Zkus třeba tady NOSICE ale nemas lepši si koupit přičniky třeba starši,ty potom využiješ na vic veci a koupit si nosic kol ten stoji par stovek me to vyšlo cele zamykatelne cca 2000 na 2 kola značka PICCOLA.ale mam starši přičniky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BOhuzel nemam tazne, jinak bych se dival po nosicich na zadek. Ale ty uz jsou cenove nekde jinde. Asi se poohlidnu po starsich pricnicich. Nove jsou taky dost drahe. Preve, ze nosic bych nechtel podcenit. Jinak kola vozim v kufru, ale na pokud pojedem na chatu, tak ta uz nic jineho nedam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BOhuzel nemam tazne, jinak bych se dival po nosicich na zadek. Ale ty uz jsou cenove nekde jinde. Asi se poohlidnu po starsich pricnicich. Nove jsou taky dost drahe. Preve, ze nosic bych nechtel podcenit. Jinak kola vozim v kufru, ale na pokud pojedem na chatu, tak ta uz nic jineho nedam.

Mas tam pripravu ve strese.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme taková sportovní rodina a tak jezdím s koly na střeše docela dost. Nosiče jsem měl různé, ale nejvíc se mi osvědčili nosiče kol od firmy THULE. Je to švédská firma a oproti nosičům z marketu je to nebe a dudy. Kola v nich sedí pevně, dobře se s nimi manipuluje. Dílenské zpracování od nýtů až po zámky pro zabezpečení kol je na vynikající úrovni. Na dovolenou jsem měl půjčenou od této firmy i rakev na střechu a taky jen chvála. Rozhodně doporučuji Thule. Mám je 4 roky velice častého používání a pořád jako nové. Nikde se nic nekejvá a nikde není žádná nadbytečná vůle. Prostě švédská kvalita :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak ti poradim.Kdyz nemas pripravu ( pocítam ze na skodu octavii) tak kvalitni pricniky jsou od Hakru

http://www.automotoprikryl.cz/detail.php?n...mp;xx_skupina=1

a ktomu bych pouzil nosice kole za dobrou cenu a super kvalita od Thule 530

http://www.automotoprikryl.cz/detail.php?i...mp;xx_skupina=1

Na vyber pricniku nemas moc sanci kdyz nemas pripravu.

Výhoda nosicu na pate dvere je ,ze nedelaji takovou aerodinamickou bombu auta,ale kdyz to nalozis tak neotevres 5.dvere.

Jen pro priklad ja vyuzivam zadni nosic na tazne zarizeni od firmy THULE.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My jsme taková sportovní rodina a tak jezdím s koly na střeše docela dost. Nosiče jsem měl různé, ale nejvíc se mi osvědčili nosiče kol od firmy THULE. Je to švédská firma a oproti nosičům z marketu je to nebe a dudy. Kola v nich sedí pevně, dobře se s nimi manipuluje. Dílenské zpracování od nýtů až po zámky pro zabezpečení kol je na vynikající úrovni. Na dovolenou jsem měl půjčenou od této firmy i rakev na střechu a taky jen chvála. Rozhodně doporučuji Thule. Mám je 4 roky velice častého používání a pořád jako nové. Nikde se nic nekejvá a nikde není žádná nadbytečná vůle. Prostě švédská kvalita :palec2:

A ze se to vyrabi v Polsku :p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přípravu ve střeše taky nemám. Ještě dotaz, když jsou ty příčníky uchyceny za rám dveří, "nedrbe"to těsnění? Ještě je možnost nosič na páté dveře. aLe to uchycení se mi moc nepozdává.

Mám příčníky i nosiče THULLE a vše OK. Nikde nic poškozeno a kola se ani nehnou :palec2:

A líbí se mi to, že to je každé zvlášť uzamykatelné

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove dik, tak mam nad cim premyslet. Sice kola vezu parkrat v lete,ale cpat to do kufru se mi uz moc nechce.A pujcovat to nechci. A ten nosic na TZ je vyklopny, ne? Aby se daly 5dvere otevrit.

Skoro vsechny nosice na tazne zarízeni jsou vyklopne ,ale pak to vyklapeni zalezi na prakticnosti a rychlosti.Nekde musi si lehat a sroubovat klicem ,nekde jenom zatahnes za packu.

Editováno: , autor: deko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Nevim jestli to bylo mysleno na me.Ale , SPZ by se mela spravne prehazovat.V Nemecku ti daji 3 znacku,v holansku to neresi ,ale proste u nas jsou takove zakony.

Ja jsem si nechal vyrezat cisla a to oramování.Pak jsem vzal plastovou podlozku 3 mm , na ni dal reflexni folii,pak prilepil ty cisla a nakonec jsem dal znak EU lol .Zatim nas nikdo "nebuzeroval" a kdyz je potreba ,tak stejne musi se jit podívat zblizna na STK a emise ze.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdar všem,

jaký byste doporučili nosič kol na zadní dveře (Octavia Combi I) ?

Chtěl bych na 2, nejlépe na 3 kola, mám vyhlídlé tyto dva:

Piccola Lean Back a Thule ClipOn High 9105

Nicméně zkušenosti s tímto nemám absolutně žádné,

takže názorům ostatním se rozhodně nebráním.

Střešní nosič nechci a tažný nemám.

Díky

Víťa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...