Přejít na obsah

světla z face na před face-nejde nasadit


Hirschi

Doporučené příspěvky

Ahoj, potřebuju poradit... Dávám faceliftová světla na octu r.v.99 1.9TDi 66kW. Jenže světlo na straně řidiče nejde nasadit. Vadí tam takový plast, je to část nějaké potruby který vede z chladiče, vypadá to že do vzduchového filtru. Nemůžu tam to světlo dosunout, zůstane asi 1cm povysunuté, dřív jsem to vyřešil, že jsem upravil světla, ale kupoval jsem fungláče a nechce se mi do nich jakýmkoli způsobem zasahovat. Řešili jste to už někdo? Zajímalo by mě jestli třeba facelift má tu potrubu jinou. Předem díky moc za každý příspěvek... Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jedině tak. Budeš muset ten poslední díl nad chladičem a za světlem vyhodit, aby se tam vešlo to světlo. Pak bych koupil několik desítek cm hadice - husího krku, a tn bych dal od vzduchového filtru někam do nárazníku, aby tam šel co nejlepší vzduch. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Už se to řešilo, jak je výše řečeno, musí se vyndat tohle sání! A pak to tam jde! Akorát ten plast moc ven dobře nejde, já musel ještě povolit baterii, dát stranou a už to šlo! Přidávám foto onoho sacího bazmechtu!

A nebo nejakej majzlik a rozmlatit to - pak to leze ven raz dva

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak už o mám vyřešené... Je to přesně to co píšete. Včera mě to napadlo, vyndal jsem ho a byl klid. Bylo to jak ježek v kleci ale nakonec šel... Musel!!! Díky všem za rady!

Nasel jsem tuhle debatu az ted. Doufam ze jsi to saci potrubi nerozmlatil jak ti radili ostatni!? Budes ho totis potrebovat! Mel jsem ten samej problem.Vyndal jsem to,ale mrkni za studeneho motoru na zpotrebu paliva! me to ukazovalo 96L na sto. Myslim ze to dela neplechu. MOJE RESENI: dal jsem to potrubi zpet,nahral jsem ho horkovzdusnou pistoli(jak uvadis,jde asi o 2cm na dosednuti)dostatecne nahral a zasadil jsem lampu a podrzel ji tam asi 1minutu. Potrubi se lehce ve spoji rozsklebi,vzal jsem tedy hlinikovou izolacni pasku a cele potrubi radne omotal a nasledne nainstaloval. Nema to chybu,vse funguje jak ma a prace je hotova s kompletni montazi za hodinu! Pak je tu mnohem slozitejsi uprava z modelu nad 2000 je vzduch privaden dirou v blatniku(chce to vyriznout ovalny otvor)dokoupit saci potrubi z modelu 2000 a je to kompletni origo uprava.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nasel jsem tuhle debatu az ted. Doufam ze jsi to saci potrubi nerozmlatil jak ti radili ostatni!? Budes ho totis potrebovat! Mel jsem ten samej problem.Vyndal jsem to,ale mrkni za studeneho motoru na zpotrebu paliva! me to ukazovalo 96L na sto. Myslim ze to dela neplechu. MOJE RESENI: dal jsem to potrubi zpet,nahral jsem ho horkovzdusnou pistoli(jak uvadis,jde asi o 2cm na dosednuti)dostatecne nahral a zasadil jsem lampu a podrzel ji tam asi 1minutu. Potrubi se lehce ve spoji rozsklebi,vzal jsem tedy hlinikovou izolacni pasku a cele potrubi radne omotal a nasledne nainstaloval. Nema to chybu,vse funguje jak ma a prace je hotova s kompletni montazi za hodinu! Pak je tu mnohem slozitejsi uprava z modelu nad 2000 je vzduch privaden dirou v blatniku(chce to vyriznout ovalny otvor)dokoupit saci potrubi z modelu 2000 a je to kompletni origo uprava.

Já už to mám takhle 2 roky, a spotřeba O.K.! :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

http://www.skodaoctavia.cz/Interiernavody/...redfacelift.htm

Tady je to vyřešený.

Také je chci montovat -face světla na předface nárazník..tak pak dej vědět jestli bylo vše ok dle návodu.

NMAM TAKY PROBLEM MAM SVETLA L+K A RS NAZAZNÍK JSEM TAM DOSTAL ALE TAM JAK MAS TU ČERNOU PÁSKU TAK TAM JA MAM DÍRU JA TAM POTREBUJU SPÍS NECO NAVARIR NEZ UŘÍZNOT A TAKY TAM MAM STAROU VYSTUHU NARAZNÍKU A TY 3 ŠROUBY U CHLADICE ZE ZHORA VUBECF NEPASUJÍ NA DÍRY!!TAK MI PORAd prosím!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NMAM TAKY PROBLEM MAM SVETLA L+K A RS NAZAZNÍK JSEM TAM DOSTAL ALE TAM JAK MAS TU ČERNOU PÁSKU TAK TAM JA MAM DÍRU JA TAM POTREBUJU SPÍS NECO NAVARIR NEZ UŘÍZNOT A TAKY TAM MAM STAROU VYSTUHU NARAZNÍKU A TY 3 ŠROUBY U CHLADICE ZE ZHORA VUBECF NEPASUJÍ NA DÍRY!!TAK MI PORAd prosím!
Ahoj, ten nárazník a světla z LaK je tady řešený přímo v exteriéru nahoře mezi těmi prvními pěti tématy. Ty šrouby, pořádně si už na to nevzpomínám, ale myslím že jsem to akorát zaslepil...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, ten nárazník a světla z LaK je tady řešený přímo v exteriéru nahoře mezi těmi prvními pěti tématy. Ty šrouby, pořádně si už na to nevzpomínám, ale myslím že jsem to akorát zaslepil...

Panove ty srouby jsem normalne oznacil (myslim tim zavity ve zpere) ,vyvrtal v narazniku a nasrouboval. Taky mam O1 1999 a nasazoval jsem RS naraznik na starou zperu. Ale ja daval i FASE LIFT svetla,origo je origo.Super to sedi a bez amaterskych uprav.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

NMAM TAKY PROBLEM MAM SVETLA L+K A RS NAZAZNÍK JSEM TAM DOSTAL ALE TAM JAK MAS TU ČERNOU PÁSKU TAK TAM JA MAM DÍRU JA TAM POTREBUJU SPÍS NECO NAVARIR NEZ UŘÍZNOT A TAKY TAM MAM STAROU VYSTUHU NARAZNÍKU A TY 3 ŠROUBY U CHLADICE ZE ZHORA VUBECF NEPASUJÍ NA DÍRY!!TAK MI PORAd prosím!

Svetla LaK prodej,lidi ti utrhaj ruce!! Kup lift back optiku,bud normal halogen (5000KC lampy nove or.skoda a 700KC blinkry taky nove) nebo lampy s cockama xenon (15000KC nove a 12000KC starsi) zabijes dve mouchy jednou ranou :)))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...