Přejít na obsah

Jakou vuni do auta :)


mytrix

Doporučené příspěvky

Já mám jakou koliv vůni v autě od přítelkyně zakázanou, všechno jí to smrdí. :)

Ale nejlepší vůni měl můj švára, když měl ještě Omegu. Na vánoce vevnitř auta převážel vánoční stromeček, ještě jel na večeři a do kina, takže ho tam měl asi 5 hodin a to byla potom několik dní nádherná vůně, jako kdybyste byli v lese. Tomu já říkám vonej stromeček. :p

:palec2: ale taky trosku vacsi a drahsi.

A este ma napadlo ze asi pred rokom sa bratrancovi v kufri auta vyliala farba nakov a ten smrad(mozna preniekoho vona :feve: ) tam drzal stale, aj ked ho predaval tak kupujuci sa hned pytal ze co to zapacha. To je fakt len na vymenu kobercov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Vím, že by to mělo asi patřit do bazaru a asi to tam i dám, ale myslím si, že tam si to tolik lidí nevšimne. Jsem teď ve Španělsku a v místním obchůdku mají akci na Ambi Pur Aqua náplň za super cenu. U nás to běžně kupuji v Tescu za 120 Kč. Kdyby měl někdo zájem, tak 1ks vychází na 75 Kč. Kdyby měl někdo zájem. Minimální odběr 4 kousky a poštovné za pár šušňů při platbě předem. Oproti 480 Kč zaplatíte jen 300 Kč a pár drobných k tomu. Nebo osobní odběr (Olomouc a okolí)...

Doplněno: V bazaru to najdete zde.

Editováno: , autor: Pawlisko
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...