Přejít na obsah

Dieselove a benzinove FLAME


creck

Doporučené příspěvky

Ja nevim, ja tam nebyl v takovym bordelu, kde vyhravaji traktory se neda dychat :D

Kazdopadne pokud vyhral s dieselem, tak to mohl asi rovnou hodit ze skaly... fuck:D

Btw kategorii diesel by asi mel vyhrat diesel, ne? To by bylo smutny, aby v teto kategorii vyhralo treba LPG :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ted nam to dal sezrat ... predstavte si ze v kategorii Diesel vyhral ......... chvilka napeti.........rozlepovani obalek.........nominovani byli : 1.Diesel 2.TDI 3.SDI a je to jako kazdy rok v teto kategorii ,ano je to Diesel :punk::worthy:rock:

ale zase na druhou stranu podle porekadla 4 z 5 cechu vlastni stribrne TDI(ted me tak napada ze rypanim do TDI mam ctyri petiny cechu za nepratele :D , ja to tak nemyslim kluci,sranda musi bejt ;) ) musela byt tato kategorie opravdu naslapana,soutezilo se v techto kategoriich

1. komu se povede vyjet z krizovatky uz na trojku

2. kdo nejrychleji poora hektar pudy

3. kdo nejlip zamaskuje svuj automobil kourem

4. kdo prekona magickou hranici 3000 otacek

5. a komu se Dolly Baster nejrychleji udela na nastartovanem motoru s primontovanym robertkem

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ted nam to dal sezrat ... predstavte si ze v kategorii Diesel vyhral ......... chvilka napeti.........rozlepovani obalek.........nominovani byli : 1.Diesel 2.TDI 3.SDI a je to jako kazdy rok v teto kategorii ,ano je to Diesel :punk::worthy:rock:

ale zase na druhou stranu podle porekadla 4 z 5 cechu vlastni stribrne TDI(ted me tak napada ze rypanim do TDI mam ctyri petiny cechu za nepratele :D , ja to tak nemyslim kluci,sranda musi bejt ;) ) musela byt tato kategorie opravdu naslapana,soutezilo se v techto kategoriich

1. komu se povede vyjet z krizovatky uz na trojku

2. kdo nejrychleji poora hektar pudy

3. kdo nejlip zamaskuje svuj automobil kourem

4. kdo prekona magickou hranici 3000 otacek

5. a komu se Dolly Baster nejrychleji udela na nastartovanem motoru s primontovanym robertkem

:D tak ted jsem se smal, ze se na me zena otocila a rika "Co je?"

:palec2: :palec2: :palec2: :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak tohle vam musim napsat , ja myslel ze se mi v posledni dobe sere na co sahnu ale tohle podle hesla nic nepotesi vic jako nestesti sousedovo fakt sedi.

kamos si koupil golfa V cirka za pul mega, asi za mesic do nej naburila jedna zenska zezadu , skoda za 200litru,dostal nahradni vuz octu II fungl novou , no a tu mu asi po 14 dnech zrusil jeden kamion a poldove mu to dali za vinu , tomu se fakt rika smula

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebyl jsem u toho , vis jak to je , on tvrdi ze to jeho vina nebyla , poldove tvrdi opak ;) ,ovsem podle toho jak mi to vypravel tak to jeho vina je ,jen jsem to tu napsal jako docela smolny pribeh , dostat od servisu nahradni vozidlo ,nahradniho vozidla docela mazec :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no myslim, že to Polo s dieselem tuhle tu debatu vyřešilo

Haha ... podivej se na casy jake jezdi benziny ... to ze je v CR u lidi co predelavaj motory 90% dieselu je duvod proc vyhraje nejake polo tdi. Najdi si casy co se jezdi v US a pak si uzij to polo. Ono by stacilo kdyby prijeli nekteri lidi v cr co maj udelany kary v benzinu a byl by cas pod 10s, jenze ty na tydle akce z vejsky ;)

EDIT : Jinak je i par seriovejch aut co daj lepsi cas nez to tve TDi co vyhralo nejaky sprint ;) A kolik myslis ze je tam dieslu ?

Editováno: , autor: MichalF
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

netvrdím že ne, a seru na nějaký polo, jen že po napsaní příspěvku s tím Polem to tu nějak chcíplo, to je vše co sem tím myslel. Souhlasím s tím že benál vítězí to bezpochyb a svezení s pořádným benzínem je super, ale musí to být alespoň od škodovky RS a od jiné lepší automobilky cokoli co má pod kapotou pořádně nadupáno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to ne , ale jsem z auta nestastny, i po generalce hlavy za skoro deset litru mi neustale zere olej ,auto nekouri,jede uplne normalne, vespod neni nikde ani kapicka, presto se mi trati litr na 1000km, uz nevim co s tim a na forky me presla nalada :( , auto co ma najeto 90 000,viditelne ne nijak poskozene a rek bych odpovidajici stav km

to zas bude reci ,,to mas za to,, :t

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...