Přejít na obsah

ukostrenie radia


Doporučené příspěvky

Nemozem tu nikde najst kde sa nachadza ukostrenie radia pod palubovkou.... ak to tu niekde je tak poprosim o link.

Nekamenovat hned ;) dik

a stejně tak jestli bych se mohl přidat k dotazu kde najít a ideálně se připojit s plusem na rádio, k baterce to tahat nechci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při koupi nového auta ve škodovce dodělávali rádio, v té době od sony. po vyndání starého rádia jsem zjistil, že sony má jiný konektor, po povytažení kabelů jsem ale našel snad to jsou iso konektory na kterých byla redukce na sony. a moje otázka je: je zapojení od škodovky v těchto konektorech shodné se standarteem pro všechna rádia? když tam nacvaknu nové rádio bude to běhat nebo je potřeba něco přepinovávat. Ty konektory jsou dva, jeden na repra a druhý napájení, jde mi o to jestli je na to jasný odpověď nebo se mám zabývat nějakým přeměřováním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

při koupi nového auta ve škodovce dodělávali rádio, v té době od sony. po vyndání starého rádia jsem zjistil, že sony má jiný konektor, po povytažení kabelů jsem ale našel snad to jsou iso konektory na kterých byla redukce na sony. a moje otázka je: je zapojení od škodovky v těchto konektorech shodné se standarteem pro všechna rádia? když tam nacvaknu nové rádio bude to běhat nebo je potřeba něco přepinovávat. Ty konektory jsou dva, jeden na repra a druhý napájení, jde mi o to jestli je na to jasný odpověď nebo se mám zabývat nějakým přeměřováním.

Radši bych to zkontroloval..., ale přehazuje se to na kabelech k rádiu, ne v ISO konektoru....

PS: Už jsi zkusil Rainbowy? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Tak som spravil dalsiu zem napojil som sa na vedenie a ukostril na drziak pristrojovky.... stanice mi najde vsetko len tam pocujem stale rusenie .... parazitne signaly. Do fantoma mi ide napajanie.... na streche tiez aj predzosilnovac som menil aj autoradio na skusku a stale ten sum tam je....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...