Přejít na obsah

1,8T AUQ


Martyp

Doporučené příspěvky

Zdar mechanici... :)

Resime s kamaradem zahadu na jeho vozitku..

Je to 1,8T RS AUQ r.v. 2002 najeto 82 000,se serviskou,nebourano atd..Top stav jinak..

Jen jde o to,ze na volnobeh,jak za studena,tak za tepla strasne dýmí z výfuku..Bilej dym...Nesmrdi po oleji,voda nemizi,olej nemizi,vsechny kapaliny jsou v pohode a pred 5tk menene (kompletni servis)...Zahada je v tom,ze huli jen na vonobeh,pri jizde od 0km/h az po 240km/h nic..Jedine,kdy si odfoukne je pri rozjezdu na jednicku a pak to prestane.Zastavi se po jizde a zase huli..Ale ne vzdy..Stane se,ze se zastavi,necha se 4-5 min bezet a nic...

Jedine,co svitilo byla kontrolka chlazeni,ale diagnoza ukazala spatnej ventil N80..Ovsem ten ted zase pro zmenu cvaka,jak ma,i kdyz ne tak nahlas.Obcas se kontolka rozsviti a po chipnuti a nastartovani opet zhasne.Teplota drzi normalne na budiku na 90°C.Auto jede,jak ma..

Napada me vadny ten ventil N80, nebo spatna nadobka s aktivnim uhlim..?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar mechanici... :)

Resime s kamaradem zahadu na jeho vozitku..

Je to 1,8T RS AUQ r.v. 2002 najeto 82 000,se serviskou,nebourano atd..Top stav jinak..

Jen jde o to,ze na volnobeh,jak za studena,tak za tepla strasne dýmí z výfuku..Bilej dym...Nesmrdi po oleji,voda nemizi,olej nemizi,vsechny kapaliny jsou v pohode a pred 5tk menene (kompletni servis)...Zahada je v tom,ze huli jen na vonobeh,pri jizde od 0km/h az po 240km/h nic..Jedine,kdy si odfoukne je pri rozjezdu na jednicku a pak to prestane.Zastavi se po jizde a zase huli..Ale ne vzdy..Stane se,ze se zastavi,necha se 4-5 min bezet a nic...

Jedine,co svitilo byla kontrolka chlazeni,ale diagnoza ukazala spatnej ventil N80..Ovsem ten ted zase pro zmenu cvaka,jak ma,i kdyz ne tak nahlas.Obcas se kontolka rozsviti a po chipnuti a nastartovani opet zhasne.Teplota drzi normalne na budiku na 90°C.Auto jede,jak ma..

Napada me vadny ten ventil N80, nebo spatna nadobka s aktivnim uhlim..?

Taky mi to dela....zadna kontrolka nesviti....z vyfuku za studena jde jen vlhky teply skoro nezapachajici kour

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jestli to je bily dym bez zapachu, tak to je zcela normalni. Katalizator meni Ox na paru, takze OK ne???

Uplne bez zapachu to neni..Jsou to normalne benzinovy vypary..nebo spis takhle,po oleji a ni nicem jinem to nesmrdi...A to by jste museli videt..Kdyz auto stoji a bezi na volnobeh,tak je to chvilema jak dymovnice.. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...