Přejít na obsah

dveře O1


stanik

Doporučené příspěvky

Nebylo by raději lepší prostě seštělovat panty ve dveřích? Nebo je někde vidět že se vyloženě prohly v plechu?

Plech není prohlej nikde. a ten pant je na hoře jak je ten šroubek,to jsem skoušel vypadalo to že je to dobrý ale jak jsem zavřel dveře tak zase spadli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a jaks to teda udelal?

Dole jak jsou nohy u řidiče jsem sundal ten plast a dotáhnul jsem šrouby co tam byli a kámoš mě natlačil dveře zpět nahorů a nahoře jsem to dotahnul imbusem a posunul jsem ten stříbrnej úchit co je na tom sloupku,ve výši zámku dveří.cca 30 min.prace trocha vzteku a další kamoš na telefonu (určitě práce pro dva)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky se mi stalo. Visely dolu o půl centáku. Sundal sem plastovej podběh(nejdřív kolo) pak ten plast co je na sloupku dveří,kterej finálně odděluje podběh,blatní a sloupek. Pak ještě plast u nohy řidiče, lehce povolit šrouby pantu. Jeden zvenku od podběhu,druhý zevnitř od nohou,pak dveře nadzdvihnout a utáhnout. Vyzkoušet a složit zpět. Octávka má tak pevný plechy že samotným zdvihnutím dveří si pomůžeš jen trochu a zámek bude furt drhnout. Jediný co pozoruju je,že se mi změnila mezera mezi blatníkem a dveřmi. Ale práce to neni tak hrozná,dá se to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...