Přejít na obsah

ZAMKY


BRUNNO

Doporučené příspěvky

Ahojte! 5 dni po kupe auta som zistil ze na mojej fabke nieje jediny zamok (okrem spinacky). Na mojich predchadzajucich dvoch som mal zamky vo vodicovych dverach. Mo sef ma vo svojej zamky v obidvoch dverach. Takze otvaram iba dialkovym oladacom. Vyrabali sa aj taketo typy fabii? :skoda:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z výroby je to takto:

Ak má auto 2 zámky vo dverách = auto nemalo z výroby diaľkový centrál.

Ak má auto 1 zámok vo dverách (šoférove) = auto malo z výroby diaľkový centrál.

Z bezpečnostných dôvodov niektorí majitelia škodoviek zámok z dverí vyberajú a zaslepujú ho, takže potom je ťažšie zámok vypáčiť a dvere otvoriť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z výroby je to takto:

Ak má auto 2 zámky vo dverách = auto nemalo z výroby diaľkový centrál.

Ak má auto 1 zámok vo dverách (šoférove) = auto malo z výroby diaľkový centrál.

Z bezpečnostných dôvodov niektorí majitelia škodoviek zámok z dverí vyberajú a zaslepujú ho, takže potom je ťažšie zámok vypáčiť a dvere otvoriť.

tak to si pre istotu idem vymenit baterku v ovladaci lebo.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doporucuji vyvest nekde kontakty na nahradni zdroj. Kdyz delsi dobu nejedu, tak mam baterku vybitou cobydup.

Toho sa trochu bojim aby to neuroilo nejaku paseku. Radsej skusim dat novu vlozku zamku. Inak pri kupe mi to fakt uslo lebo som sa sustredil na ine veci. A navyse na predchadzajucich dvoch fabkach som kluc k odomykaniu nepouzil kluc ani raz aj ked tam zamky boli :kol-130:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...