Přejít na obsah

Tuning sraz Vysoké Mýto 16. - 17. 5.


Doporučené příspěvky

No tak to jsme natom podobně. Přítulkyně se taky drtí na maturu, ale já naštěstí žádnou službu nemám, tak můžu. Zkouším ji pořád ukecávat, ať si udělá menší výlet, ale prej mě už zná, já se tam zakecám a bude celej den v ... lol

Jen to počasí mě malinko zneklidňuje, pač tady pořád prší, hřmí...snad se to uklidní :feve:

Editováno: , autor: Tangerín
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

OK, tak to omrkněte. U nás večer, od 12:00 do 2:00 byla taková bouřka, že se nedalo ani spát :feve: a k tomu pěkná průtrž mračen. Ale v pět ráno jsem vezl přítelkyni na poslední zvonění a bylo teplo a silnice už osychaly. Od té doby se to tady drží, chvíli svítí a chvíli trochu pod mrakem, ale jinak OK. Tak jsem teď pořádně umyl auto, pak ho ještě trochu navoskuju a poleštím a ráno uvidíme. Snad to vyjde :) Já bydlím 23 km jižně od Svitav, pro představu.

Jinak dík zatu webku, aspoň to ráno můžu omrknout, jak to tam vypadá :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

QUOTE(JasteR @ 12.5.2008, 8:04 )

Tak jestli budu mit hotove auto a bude pocasti tak se svojim SDi dorazim

Pujdes na sprinty ???

už by bylo na čase... ale na 200m to moc nemá smysl...

Volne jizdy sem normalne jezdil treba v Mimoni... ;; ...jj 200m to je tak pro Quattro a Haldex ....

Auto jeste neni doladene ..vyskytly se mensi problemy...

Pokud bude pocasi tak asi dorazim..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tangerín to seš někde z Poličky ne?? Jinak hlásám situaci v Mejtě. Před chvílí jsem jel kolem. V mejtě se to už hemží nadupanejma kárama. Už tam jsou i někteří stánkaři. Už tam mělo jedno auto stan ikdyž nebylo otevřeno. Chtěl jsem si zakoupit už lístky ale ještě mě nepustili. Jinak v Mejtě sucho ale v Litomyšli slabý dešť. Jinak kdo jedete od HK tak dávejte bacha při vjezdu. Drřžte se cedulí. Do areálu nelze hned vbočit jelikož tam je dvojitá plná takže musíte jet ještě až za areál a tam se otočit na benzínce. Je to dobře značené. Všude jsou cedule FASHIONCARS. Čau Jirka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...