Přejít na obsah

Stabilizator


manco

Doporučené příspěvky

Zdravim, chystam sa na vymenu silentblokov v stabilizatore prednej napravy. O obchode mi povedali, ze je niekolko druhov (od 19-23mm) Nevie niekto, co sa davalo do Octavie 1,6 74kW (r.v. 1999)? a tiez mi chlapik povedal, ze tycky stabilizatora sa iba menia kus/kus, ze sa neda vymenit guma vo vnutri. Viete poradit? Diky,

Juro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravim, chystam sa na vymenu silentblokov v stabilizatore prednej napravy. O obchode mi povedali, ze je niekolko druhov (od 19-23mm) Nevie niekto, co sa davalo do Octavie 1,6 74kW (r.v. 1999)? a tiez mi chlapik povedal, ze tycky stabilizatora sa iba menia kus/kus, ze sa neda vymenit guma vo vnutri. Viete poradit? Diky,

Juro

Zmeraj priemer tyce na stabilizatore prednej napravy a presne budes vediet ake mas silentbloky na aute.Este si pozri ci mas stary typ silentblokou-HLADKY POVRCH. alebo novy typ-S HRBOLOM.

Tycky stabilizatora- kosti sa menia KUS ZA KUS.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Jestli to někomu pomůže - na mém autu mám průměr tyče stabilizátoru 23 mm a původní díl - pouzdro stabilizační tyče je s prolisem 1J0411314G a vnitřní textilní výstelkou.

Na foru VW jsem četl, že náhrada je pod číslem 1J0411314T - vnitřní průměr 21mm a tvrdí to i servis. Ač s T nemají 23 mm a ani textilní vložku, tak je to největší průměr, který se vyrábí jako VW originál. Neoriginál sežente i ve velikosti 23 mm, ale do toho bych nešel, prý je v kvalitě těch gum rozdíl.

1J0411314T jsem namontoval a sedlo si to naprosto skvěle. Ještě před montáří jsem všechny styčné plochy namazal červenou brzdovou kapalinou. Vyzkoušel jsem místní tankodrom a jede to jako nová OII:-)

Editováno: , autor: turbokar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

zdravim dnes som si na octe vsimol taketo buchanie od napravy pri prejazde nerovnosti zvlast mi mensich rychlostiach to bucha na kazdej mensej jame v ceste (zvlastne je ze pri letnych 17kach som si to nevsimal az teraz na zimnych 15 :) ) kamos mal na octe ten isty problem vraj mu to robili stabilizatory. otazka znie je to tym stabilizatorom? alebo moze byt x inych moznosti? da sa opotrebovanost ulozenia stabilizatora skontrolovat pri zlozeni kolesa?  dost ma to buchanie pri jazde otravuje

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ok a ako mam ten diel pytat v predajni? aky ma presny nazov? mam to teda vymenit cele ???

Chod do SKODA SERVISU oproti SLOVNAFT pumpe v NOVYCH ZAMKOCH. Tam povedz tvoj VIN kod auta a oni ti povedia presne ake mas gumicky na stabilizacnej tyci-priemer . Potrebujes 2 kusy. Ak nechces abi ti to buchotalo tak to MUSIS VYMENIT!!!! :p;) ;) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...