Přejít na obsah

Pozor na Kartáče!!!


Pitris.K

Doporučené příspěvky

Co je to za odborníka, když neví, že v látkové struktuře "žínky" se špína drží mnohem více než v přírodní houbě, která mimo jiné nasákne mnohem více vody a tím se z ní nečistoty rychleji vyplavují????

Nic proti názoru pana Roberta Csolleho, ale já zůstávám u houby. Mj. snad všichni velcí výrobci kosmetiky pro autolaky doporučují přírodní houby na mytí laku... lol

Nechám se poučit, pokud mi někdo dokáže opak ;)

Žínku lze použít max. na ty detaily, ale na velký zablácený plochy laku je houba lepší právě pro velkou schopnost zadržovat vodu a odplavovat tím špínu pryč. Samo se musí pořád namáčet...

máš pravdu, že houba nasákne více vody, ale taky i nečistot které už z houby nikdy nevyplavou!Na žádné lepší ruční myčce neuvidíš houbu, PROČ ASI? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, donedavna jste myli auto porad houbou a nic vam nevadilo.Nyni nekdo rekne ,ze je houba spatna a vy hned zacnete kupovat zinky.

Beru ,houba neni nic excelentniho ,ale vemte to tak dotedka jste ji pouzivaly a nevadilovam to.

Prijde mi to pravdu vtipny

Jinak pro zastance hub je tu prirodni

http://www.autonosice-ostrava.cz/detail.ph...mp;xx_skupina=1

a jinak nejake ty myci rukavice je tu napr

http://www.autonosice-ostrava.cz/detail.ph...mp;xx_skupina=1

http://www.autonosice-ostrava.cz/detail.ph...mp;xx_skupina=1

a jiz zminovana od sonaxu

http://www.autonosice-ostrava.cz/detail.ph...mp;xx_skupina=1

Berte to jen jako orientacni(ceny budou 100% jinde levnejsi :palec2: )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

?????Žínku lze použít max. na ty detaily, ale na velký zablácený plochy laku je houba lepší právě pro velkou schopnost zadržovat vodu a odplavovat tím špínu pryč. Samo se musí pořád namáčet...????

co to tady čtu?Ty myješ ZABLÁCENÉ auto houbou?to jako děláš jak?Auto máš od bahna, namočíš houbu do kýble a myješ, jo? :palec2: to rovnou připravuješ pro lakýrka, ne? ;)

nejsem padlej na hlavu ne? měl jsem na mysli ty zbytky co ulpívají na laku po prvním opláchnutí...

můj postup: co de umejt proudem vody, umeju proudem vody, spodek a podběhy tlaková, no a pak houba spousta vody, šampon, zase voda a pak vysušení spec. silikonovým stěračem a dosušení detailů syntetickou jelenicí, ...dělam to správně pane? (kromě houby samozřejmě)

Editováno: , autor: ph007
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hele, donedavna jste myli auto porad houbou a nic vam nevadilo.Nyni nekdo rekne ,ze je houba spatna a vy hned zacnete kupovat zinky.

Beru ,houba neni nic excelentniho ,ale vemte to tak dotedka jste ji pouzivaly a nevadilovam to.

Prijde mi to pravdu vtipny

přesně tohle mě napadlo - chtěl bych vidět konkrétní studii, která říká "žíňka je lepší než houba", potom poletí houba do popelnice. Připadá mi to jako dobrej marketingovej tah a díra na trhu vyplněná něčím novým samozřejmě dražším, než původní údajně špatná houba...

no nic du si umejt auti... zatim houbou, možná mě někdo přesvědčíte lol lol lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

přesně tohle mě napadlo - chtěl bych vidět konkrétní studii, která říká "žíňka je lepší než houba", potom poletí houba do popelnice. Připadá mi to jako dobrej marketingovej tah a díra na trhu vyplněná něčím novým samozřejmě dražším, než původní údajně špatná houba...

no nic du si umejt auti... zatim houbou, možná mě někdo přesvědčíte lol lol lol

nikdo tady nikoho nepřesvědčuje, jsou to jen názory a každý si z nich veme to co uzná za vhodné, no ne? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

když už jsme u tech poznatku, viděl jsem frajery umývat auto smetákem a taky to funguje :palec2:

jednou sem taky viděl frajera, jak "leštil" favorita tekutým práškem cifem, myslel sem, že upadnu smíchy lol

tvářil se tak spokojeně, jak mu to rychle de.... :wallbash: půlku auta už měl "vyleštěnou" do zářivého matu lollol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Se divím, že se tady tak nervujete kvůli houbičkám. To je lepší si nějaký dát a pak na to vlítnout tím co je po ruce - to je potom teprve MYTÍČKO :p .

Ale teď vážně:

beztak vám to, po měsících přepečlivých akcí, nesčetněkrát vyluxovaných peněženkách a bezesných nocích z toho, co ještě vylepšit, někdo ukradne.... Tak co si dělat šediny. ;)

p.s.

ještě k tomu sametovýmu Favoritu - jednou mi vracela jedna mladá dáma CD s tím, že jí ho dítě něčím upatlalo, tak ho vzala jarem a houbičkou na nádobí - přirozeně tou drsnou stranou....

Editováno: , autor: Alibaba I
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ste všichni chytrý jak kniha, ale nejvíc info, třeba o metodě dvou kyblíků (to opravdu existuje lol) a dalších udělátkách a postupech je tady bohužel pro některý to je v Angličtině...

DSCF3697.jpg

Budete koukat, co a jak se na mytí auta dělá, co všechno ještě jde odstranit atd atd, ale chce se to registrovat, aby byly vidět obrázky ;)

DOPORUČUJU TŘEBA TOHLE :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ste všichni chytrý jak kniha, ale nejvíc info, třeba o metodě dvou kyblíků (to opravdu existuje lol) a dalších udělátkách a postupech je tady bohužel pro některý to je v Angličtině...

Budete koukat, co a jak se na mytí auta dělá, co všechno ještě jde odstranit atd atd, ale chce se to registrovat, aby byly vidět obrázky ;)

DOPORUČUJU TŘEBA TOHLE :palec2:

Ahoj, můžeš nám pls z toho vyčíst a napsat co a jak použít, aby se ten lak tak leskl? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...