Přejít na obsah

Lestenie krytu budikov


mk01

Doporučené příspěvky

podarilo sa mi pri utierani krytu budikov (ten priesvitny plast, pod ktorym su samotne budiky) trochu pocmuhat. nie su to ryhy, vzniklo to asi pritlacenim nehtu ale cez handru.

najprv tam bola asi od nova smuha jedna, chcel som to "vycistit", zobral handru a moc potlacil, teraz ich je tam viac. otazka znie, ci sa to da nejak prelestit? existuje nejaka ultra jemna pasta, ktora by ma tohoto "poskodenia" zbavila? alebo sa da iba ten kryt samotny kupit novy bez budikov?

mk

Editováno: , autor: mk01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nebo speciální leštící pasta na displeje mobilů, stojí tak okolo 100,- a nebo zelená leštící pasta rozpuštěná v olejíčku.

skusim tu pastu na mobilove sklicka. dik. ten popol nechcem mat vsade :-)

ked to doseriem, da sa vymenit len ten kryt?

mk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem to dělal smirkovým papírem 2000 pod vodou a rozleštil leštící pastou, která se používá v modelářství např. na kryty kokpitů atd. byl jsem velmi překvapen dobrým výsledkem :palec2: asi mně to čeká, protože než jsem se naučil vyndávat budíky, tak jsem to plexi pěkně odřel :kuk:

Editováno: , autor: Ignác
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

joska, nemas po ruke aj schemy, ako sa to rozobera? ide dat dole iba to plexi, alebo treba dat von cele budiky?

mk

Jak se to rozebírá je popsáno v tzv. "Dílenské příručce".

Zkus hledat tady na fóru. Určitě najdeš nějaký funkční odkaz na stažení.

Celá, co je tady k mání, má cca 200MB.

Jinak to zkus leštit v autě. Kdyby ti to nešlo tak mi napiš SZ a já ti pošlu ten obrázek.

Sem to dávat nebudu, protože by to moderátoři stejně smazali.

Plexi bez vyjmutí celého panelu přístrojů sundat nejde.

Editováno: , autor: j0ska
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Nevíte někdo čím by šli dolů škrábance z toho čelního plastového štítu budíků???..

Dnes jsem sednul po pár dnech z SII do OII a koukám zrovna v místech přes Maxidot mám pár škrábanců......Asi když jsem to auto min.čtvrtek čistil,tak v té prachovce byla nějaká nečistota a jak jsem to pucoval tak se to poškrábalo.......... ;)

To by mělo jít dolu nějakou leštěnkou ne???.....z odstraň.škrábanců z plastů nemám zkušenosti,tak než na to něčím šáhnu,tak si radši nechám poradit...Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...