Přejít na obsah

Samozatmavovaci zpetne zrcatko


tomina

Doporučené příspěvky

  • o 4 měsíce později...

je tam viac vystupov ako vravi profor.

je tam plus minus, potom je tam spiatocka, lebo svetla spiatocky by ho zatmavili, potom je tam dalsi vodic na osvetlenie interieru aby to nezatmavilo a potom su tam dva draty na stmavovanie spatnych zrkadiel. to je dokopy 6. tym padom nepotrebuje ziadnu rj. vsetko ma zrkadielko v sebe. ja to mam teda namontovana skaredsie ako profor, je tam vidno aj povodnu nozicku ale vsetko je funkcne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dával jsem teď do svojí octy samozatmavovací zrcátko, pod rukama mi prošli dvě, jedno ze superba a jedno z toleda ... u obou vedlo ze zrcátka šest kabelů, ale pak ze svorkonice která je v nožičce zrcátka vedli už jen tři vodiče ( zem, + 12 V a signál od zpatečky ) ... a ve schematech na supa jsem taky našel jenom zapojení se střema vodičema ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak tu mám aktualizované info: Dnes jsem měnil čelní sklo. Bohužel z výroby má již originální patku na zrcátko, kterou firma sundávat nechtěla. Takže pro všechny, kteří mají obavy ze sundávání patky - nechte ji v klidu na místě! Originální kroužek od stmívacího zrcátka pasuje naprosto přesně okolo toho původního! Jinými slovy, nic se sundávat nemusí, pouze se přilepí nový kroužek na sklo k tomu stávajícímu.

Oj, špatné téma, může to prosím někdo přehodit? Smazaní jsem tu nenašel...Děkuji

Editováno: , autor: HanZ - Sodan.cz
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevite nekdo, jake je cislo dilu toho krouzku pro zpetne samozatmivaci zrcatko s destakem?

Dotaz pro HanZ - Sodana.cz: V jinym tematu jsi psal, ze destovy senzor nejde pouzit na skle, kde senzor nebyl, ze to nejde ani po vymene krouzku. Muzu se zeptat proc to nejde? Myslel jsem, ze kdyz sundam puvodni krouzek, nalepim tam ten pro destak, bude to fungovat...

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha no tak to je potom jednoduchy, to me nenapadlo diky! Muzu se jeste zeptat, jak vypada zvenku nalepeny krouzek, ktery je pro el. zrcatko? Jde mi o to, jesi to nevypada nejak blbe na normalnim skle pro obyc zrcatko. Ta cerna ploska, ktera je soucasti skla tam bude asi kvuli tomu, aby nebylo videt lepidlo kterym je to lepeny, ale protoze je krouzek pro el. zrcatko vetsi, to lepidlo a pripadny bubliny videt budou... Muze mi nekdo poradit jaky lepidlo je na to nejlepsi?

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nemoh bys to vyfotit az budes mit trochu casu? Zrcatko uz mam na ceste ale nerad bych aby to vypadalo blbe... Premejslim ze s tim zajedu nekam kde lepej skla, ale nevim jesi se to da vymyslet nejak jinak.

Nevi nekdo kde sehnat krouzek na sklo pro zrcatko se senzorem? V etce ho nemuzu najit.. hodilo by se cislo..nebo ho maji normalne tam, kde lepej skla?

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

Tady na foru se mi podarilo sehnat samozatmavovaci zrcatko z Audi A6, ktery ma patku na obyc krouzek bez destaku, ted jen doufam, ze bude pasovat i na octu a ze bude fungovat. Jen mam par otazek. Kde se nejlip napojim na zpatecku? Nevedel by nekdo, jaky zrcatka pasujou do vnejsich zrcatek a jsou taky zatmavovaci? Popripade kde je sehnat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Ahoj,zrcátko jsem si montoval do auta tento týden je to trochu divočina co se týče připevnění na sklo,ale elektro je v pohodě.Na zpátečku jsem to připojil ve svazku u řidiče (sloupek-práh) černo-modrý drát.Než jsem ho oholil tak jsem si ho proměřil obyčejnou zkoušečkou (je špičatá tak ten drát jde napíchnout,potom zařadit zpátečku a zkoušečka svítí)vše jen pro kontrolu,aby to nebyl jiný no a oholit naletovat zaizolovat další drát připojit na spínané +12v v mém případě do pojistkové skříně nutno rozebrat a naletovat zezadu a poslední na kostru pod budíkama ke hnědím je tam na to originál šroub.

Návod je pro neelektrikáře jako jsem já (polopatě jak to vždy potřebuji vysvětlit)

Mohu zaslat schéma zapojení přes e-mail strnad.decin@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na skle ho uz pripevneny mam, koupil jsem cerny zrcatko z Audi A6 bez senzoru deste, takze jsem ho jen nasadil na puvodni tercik na skle. Otazka minuty. Napajeni jsem pripojil na pojistku, ktera napaji rele deniho sviceni. Na lampicku to uz taky mam pripojeny, jen mi schazelo to napojeni na zpatecku. Diky za radu! Ted jeste sehnat ty skla do vnejsich zrcatek ;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...