Přejít na obsah

Problem s alarmom META


ROKY

Doporučené příspěvky

Ahoj. Dneska jsem si koupil alarm a strasne bych rad videl na nejakych fotkach jak mate namont tlampac - zda smerem dolu nebo nahoru a jeho uchyceni ke karoserii a kde. Pak bych rad vedel kde nejlepe originalne vest kabl z interieru do motor. prostoru. Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Mam originalni alarm Meta System z vyroby Skoda Auto. Je k tomu i ten plastovy magneticky "klic" nebo co to je (neco jak se davalo u starsich vozu jak imobilizer) ... v manualu je napsane, ze to ma cidla v interieru (jsou, jde je videt :p ), cidla proti naklaneni, otrasove cidla a nevim co jeste ... akosi to ale neni to prave orechove ... kamarat ma ten samy alarm na Octavii, a u pedalu ma neco, kam ten "klic" strci a jak s tim toci, tak nastavuje "citlivost" toho alarmu ... alespon tak mi to vysvetloval ... hledal jsem uz 100x a mam pocit ze vsude, no nemuzu ZA BOHA prijit na to, kde to mam ja ... nake napady?

Dik :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam originalni alarm Meta System z vyroby Skoda Auto. Je k tomu i ten plastovy magneticky "klic" nebo co to je (neco jak se davalo u starsich vozu jak imobilizer) ... v manualu je napsane, ze to ma cidla v interieru (jsou, jde je videt :p ), cidla proti naklaneni, otrasove cidla a nevim co jeste ... akosi to ale neni to prave orechove ... kamarat ma ten samy alarm na Octavii, a u pedalu ma neco, kam ten "klic" strci a jak s tim toci, tak nastavuje "citlivost" toho alarmu ... alespon tak mi to vysvetloval ... hledal jsem uz 100x a mam pocit ze vsude, no nemuzu ZA BOHA prijit na to, kde to mam ja ... nake napady?

Dik :palec2:

Praze nad dejvickou je snad zastoupení Mety (mam pocit že maj i svoje stránky) .Nebo sundej dekl pod volantem a uvidiš.Většinou jde nastavovat citlivost třeba otřesového čidla --na jak velký štouchanec to má houkat.

ale té Mety přesně nevím.

nevím jestli jsem ti moc pomohl ;)

Jinak zdar Evry

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam originalni alarm Meta System z vyroby Skoda Auto. Je k tomu i ten plastovy magneticky "klic" nebo co to je (neco jak se davalo u starsich vozu jak imobilizer) ... v manualu je napsane, ze to ma cidla v interieru (jsou, jde je videt :p ), cidla proti naklaneni, otrasove cidla a nevim co jeste ... akosi to ale neni to prave orechove ... kamarat ma ten samy alarm na Octavii, a u pedalu ma neco, kam ten "klic" strci a jak s tim toci, tak nastavuje "citlivost" toho alarmu ... alespon tak mi to vysvetloval ... hledal jsem uz 100x a mam pocit ze vsude, no nemuzu ZA BOHA prijit na to, kde to mam ja ... nake napady?

Dik :palec2:

Praze nad dejvickou je snad zastoupení Mety (mam pocit že maj i svoje stránky) .Nebo sundej dekl pod volantem a uvidiš.Většinou jde nastavovat citlivost třeba otřesového čidla --na jak velký štouchanec to má houkat.

ale té Mety přesně nevím.

nevím jestli jsem ti moc pomohl ;)

Jinak zdar Evry

Tak to nevim ani ja, pod volantem jsem se az tak nedival, zkusim to ... vim, ze to jde nastavit, ale nevim, kde to mam hledat :) DIK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky Metu od výroby a tím klíčkem vše ladím na "fňukně", která je v motorovém prostoru, kámoš jí má schovanou pod plastovým deklem na adruhé straně od pylového filtru. Jestli můžete někdo naskenovat a zaslat jakýkoli manuál k Metě budu moc rád barbarosa2@seznam.cz . Jediné čidlo, které v autě mám je u předního skla, pak to taky reaguje na zámky jinak jsem žádné jiné nenašel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky Metu od výroby a tím klíčkem vše ladím na "fňukně", která je v motorovém prostoru, kámoš jí má schovanou pod plastovým deklem na adruhé straně od pylového filtru. Jestli můžete někdo naskenovat a zaslat jakýkoli manuál k Metě budu moc rád barbarosa2@seznam.cz . Jediné čidlo, které v autě mám je u předního skla, pak to taky reaguje na zámky jinak jsem žádné jiné nenašel.

No ja se podivam ... kouknu se Ti i na ten manual, neco mam, tak to naskenuju a poslu Ti to ... nestihnu to ale driv jak ve stredu ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky Metu od výroby a tím klíčkem vše ladím na "fňukně", která je v motorovém prostoru, kámoš jí má schovanou pod plastovým deklem na adruhé straně od pylového filtru. Jestli můžete někdo naskenovat a zaslat jakýkoli manuál k Metě budu moc rád barbarosa2@seznam.cz . Jediné čidlo, které v autě mám je u předního skla, pak to taky reaguje na zámky jinak jsem žádné jiné nenašel.

No ja se podivam ... kouknu se Ti i na ten manual, neco mam, tak to naskenuju a poslu Ti to ... nestihnu to ale driv jak ve stredu ...

navod na metu bych taky pochroupnul rad bych ji vymenil a chtel bych nechat puvodni cidla jen prepichat na jiny alarm (teda pokud to pujde)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky Metu od výroby a tím klíčkem vše ladím na "fňukně", která je v motorovém prostoru, kámoš jí má schovanou pod plastovým deklem na adruhé straně od pylového filtru. Jestli můžete někdo naskenovat a zaslat jakýkoli manuál k Metě budu moc rád barbarosa2@seznam.cz . Jediné čidlo, které v autě mám je u předního skla, pak to taky reaguje na zámky jinak jsem žádné jiné nenašel.

No ja se podivam ... kouknu se Ti i na ten manual, neco mam, tak to naskenuju a poslu Ti to ... nestihnu to ale driv jak ve stredu ...

navod na metu bych taky pochroupnul rad bych ji vymenil a chtel bych nechat puvodni cidla jen prepichat na jiny alarm (teda pokud to pujde)

Já ten návod na origo alarm BKA300001 mám, ale má 1,6MB, je v PDF a sem nahrát nejde, takže kam ho chcete?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám taky Metu od výroby a tím klíčkem vše ladím na "fňukně", která je v motorovém prostoru, kámoš jí má schovanou pod plastovým deklem na adruhé straně od pylového filtru. Jestli můžete někdo naskenovat a zaslat jakýkoli manuál k Metě budu moc rád barbarosa2@seznam.cz . Jediné čidlo, které v autě mám je u předního skla, pak to taky reaguje na zámky jinak jsem žádné jiné nenašel.

No ja se podivam ... kouknu se Ti i na ten manual, neco mam, tak to naskenuju a poslu Ti to ... nestihnu to ale driv jak ve stredu ...

navod na metu bych taky pochroupnul rad bych ji vymenil a chtel bych nechat puvodni cidla jen prepichat na jiny alarm (teda pokud to pujde)

Já ten návod na origo alarm BKA300001 mám, ale má 1,6MB, je v PDF a sem nahrát nejde, takže kam ho chcete?

No jestli bys byl tak hodny a poslal ho i me, tak na lamosi@necurity.eu :) DIK

Editováno: , autor: lamosi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

máš ho v poště.

Montazni navod je super, dik moc ... jeste by to chtelo, aby to nekdo ve Skodovce podle toho i montoval :aggressive:

No mě tenhle návod darovali ve škodovce, když jsem se ptal, co mi můžou nabídnout za alarm. Nakonec jsem koupil ale jiný. :) Víc návodů bohužel nemám, ale zkus se obrátit na jejich info a slušně požádat. Někdy možná pomůže i poslat to z firemního mailu, když tam máš napsáno jako pozici ředitel. ;):p:p:p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 10 měsíců později...

Hi.Potreboval bi som pomoc,alarm META mi nefunguje jak má.Dopátral som sa ktomu že problém bude pravdepodobne senzormi budˇs predním senzorom kapoty alebo s zadním v kufri.Prední senzor som nasiel aj je poriadku ale ten zadní neviem najtˇ.Našiel som len toto 23394272305.JPG ale toto neviem načo slúží.Poprípade kebi mohol niekto pomocť bolo bi dobré.Keď otvorím auto budˇ s dialkovím alebo s klučom alarm sa mi zapne.Za ochotu a pomoc vopred ďakujem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj mám taky Meta alarm, jestli nemáš tak zkus vypnout (deaktivovat) stropní světlo v autě tak aby nesvítilo při otevřených dveřích a celou proceduru uzamknutí a otevření zopakuj, třeba to bude lepší. Na zadních dveřích je jako senzor použitý mikrospínač zámku ten si rád zablbne. Taky mi to blbne, u mě to dělá mikrospínač pátých dveří, když nechám stropní světlo na polohu, aby svítilo při otevřených dveřích a auto zamknu tak hlásí chybu a taky mám někde skříplé dráty od houkačky, protože když zahýbu s drátama od ní tak mi to třeba nebliká nebo nepíská.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
Hi.Potreboval bi som pomoc,alarm META mi nefunguje jak má.Dopátral som sa ktomu že problém bude pravdepodobne senzormi budˇs predním senzorom kapoty alebo s zadním v kufri.Prední senzor som nasiel aj je poriadku ale ten zadní neviem najtˇ.Našiel som len toto ale toto neviem načo slúží.Poprípade kebi mohol niekto pomocť bolo bi dobré.Keď otvorím auto budˇ s dialkovím alebo s klučom alarm sa mi zapne.Za ochotu a pomoc vopred ďakujem.

jednou jsem po tom pátral a myslím,že to je kontakt pro osvětlení kufru,když jsem ho odpojil nešlo světlo v kufru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nema nahodou niekto schemu zapojenia alarmu META SYSTEM?alebo radu?

auto som kupil pouzivane s tymto alarmom.

nejde my vnutorne osvetlenie a nechce ist ani do SAFE modu.

nie je to ani mikrospinacmy ani kablamy vo dverach vsetko som premeral takze si asi myslim ze to bude posrane pri zapajani alarmu

je to roc,1999

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...