Přejít na obsah

Problem s alarmom META


ROKY

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...

Ahoj všem,potřebuju poradit,nevím kam mám přesně jít hledat v autě jednotku co jí ovládá dálkový ovladač centrálního zamykání,...?Potřebuju zjistit co je to za typ centr.zamyk.Ovladač je Meta System ale víc netuším.Co jsem pohledal na netu tak jsem nenašel že by Meta vyráběla centrální zamykání bez alarmu.VCe dveřích auta jsou originál zámky s centrálem.Mám teda dojem že v autě alarm je ale možná je jen odpojená siréna.Poradí někdo....?děkuji.

post-28832-050299600 1290839480_thumb.jppost-28832-020892900 1290839490_thumb.jppost-28832-057830500 1290839499_thumb.jp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Mam O1, orig. alarm META, ked zamykam auto tak pípne 2x, prvé pípnutie má vyšsí tón, druhé nižší, ale pomerne často sa mi stáva, že potom je pol sekundová pauza a zaznejú ešte dve tie nižšie pípnutia. Pritom auto je zamknuté. Čo znamenajú tie druhé dve pípnutia ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...

Zdravim ma dakto skusenosti odpojenim METY bez original kluca nan??? Blbne mi cely central a az za cca pol mesiace sa to bude robit jedny dvere mi odomkne druhe zamkne uplne vsetko opacne olus kable v dverah mam polamane vybija mi to baterku ma to strasne velky odber ked je auto vypnute zamknute...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...