Přejít na obsah

Špatné brzdění


IvanB

Doporučené příspěvky

Dobrý den , žádám vás o radu co se týče brždění na mé octavii při normální jízdě auto bezproblémů přibržduje ale když se dostanu do kritycké situace a chtěl bych zastavit na místě tak auto stále jede např : (z 80ti km/h) zašlápnu brzdu a brzdy ani nezakvičí nic a auto mírně brzdí ale né dostatečně nevím co s tím díky za rady (je to model 1.9TDI 66kw)vzadu bubny :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den , žádám vás o radu co se týče brždění na mé octavii při normální jízdě auto bezproblémů přibržduje ale když se dostanu do kritycké situace a chtěl bych zastavit na místě tak auto stále jede např : (z 80ti km/h) zašlápnu brzdu a brzdy ani nezakvičí nic a auto mírně brzdí ale né dostatečně nevím co s tím díky za rady (je to model 1.9TDI 66kw)vzadu bubny :feve:

nemas tam nahodou ABS?ESD? apod.?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

milion zavad :) spatny brzdovy valec, tekouci valecek atd,atd... pokud tomu nerozumis sup s tim do servisu (btw pokud mas ABS tak ti auto piskat nebude nikdy) ja docela ABS nesnasim, uz se mi stalo pri mirne namraze ze vsechny auta (rozumej favority atd..) zastavili na fleku , jen me zaplo ABS a jel jsem jak sulin dal :)

Editováno: , autor: creck
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejny problem s brzdama. Mam 1.6SR 11/99,davali jsme auto na vymenu kotoucu do origo servisu a asi tam neco zkur.... protoze od te doby to brzdy na .... Jinak se mi zda ze jsou hodne tvrdy i brzdovy desticky,pac jsou tam rok a piskaji pri pomalem brzdeni jako blazen. AAle nejvetsi problem je to nebrzdeni. Pedal neni ani nejak tuhy,jde prave hodne seslapnout a pak trochu narazovite zabrzdi,ale nic extra to neni jen tak lehce zpomali.I kdyz potrebuju rychle zabrzdit kola proste porad jeeeedou dlouho nez se zastavim,je to takove tupe brzdeni:-(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám stejny problem s brzdama. Mam 1.6SR 11/99,davali jsme auto na vymenu kotoucu do origo servisu a asi tam neco zkur.... protoze od te doby to brzdy na .... Jinak se mi zda ze jsou hodne tvrdy i brzdovy desticky,pac jsou tam rok a piskaji pri pomalem brzdeni jako blazen. AAle nejvetsi problem je to nebrzdeni. Pedal neni ani nejak tuhy,jde prave hodne seslapnout a pak trochu narazovite zabrzdi,ale nic extra to neni jen tak lehce zpomali.I kdyz potrebuju rychle zabrzdit kola proste porad jeeeedou dlouho nez se zastavim,je to takove tupe brzdeni:-(

spatny desky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...