Přejít na obsah

Octavia III


gigi

Doporučené příspěvky

Mno, kamufláž alá OII předFC: přebývá ten černý jakobydeflektor vzadu, chybí spodní černý díly nárazíku a černý dveřní lišty. A bylo by to dokonalý. Ale asi to nechtěli tak hrotit a přeci jen popustit mezi plebs něco málo z tvarosloví auta. Vždyť zrovna na této fotce je třeba krásně vidět tvar rámečku zadních dvěří a ani černá matná folie to nezachánila.

Ano, nebude to revoluční tvar Octavie, ale evoluční. Škoda nevyužité šance a přeci jen dobře-design OI, OI FC a OII se dodnes neokoukal, OII FC je jen divný úlet do boku.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pár postřehů:

Co se mi dle linií líbí

  • Zdá se, že bude mít OIII konečně LED zadní světla, která budou dle všeho v poměrně zajímavém designu
  • Přední část vypadá rovněž poměrně dynamicky a zajímavě, přední převis je tak akorát
  • Zdá se, že opravdu porostla, bude to 100% střední třída
  • Pokud se nemýlím, také kliky konečně po letech doznají změn

Co se mi nelíbí

  • Jak zde bylo již dříve napsáno, jedná se pouze o evoluci, nikoli o revoluci - uvidíme, jak bude působit odmaskovaná, vesměs proti designu OII nic nemám, faktem však je, že když vedle stojí např. Audi A4, která se mi sama o sobě moc nelíbí, OII vedle působí jako "koza" a chudá příbuzná
  • Zadní převis mi přijde až příliš velký, na studiích se mi líbil malý stupínek kufru za oknem - toto mi připomíná Thalii
  • Ty 18" Neptuny působí velikostně tak akorát.. Takové nejběžnější 16" budou vypadat příšerně, zvláště, když bude Škodovka 100% opět začínat na 15"...
  • A především jeden postřeh: OPĚT ŠKODOVKA ZJEVNĚ DO SÉRIE NEBUDE DÁVAT ČOČKOVÁ PŘEDNÍ H7 SVĚTLA, ALE POUZE OBYČEJNÉ, ŠPATNĚ VYPADAJÍCÍ A ŠPATNĚ SVÍTÍCÍ HALOGENY :kol-44: - pochybuji, že by se jednalo pouze o nějaké prototypy..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vylozene si to rika o to, aby do toho nejaky vandal kopl... Je to moc viditelne, napr. Volvo to ma celkem dobre skryte v mrizce.

Ale zaplatpanbu, ze to tam vubec bude (a snad i dalsi jiz celkem bezne veci u konkurence i v nizsich tridach), otazka pripl. vybav je docela u Skody problemova, germani do toho stale brutalneji zasahuji, kdyz se jim zda, ze by to mohlo byt nejak lepsi, nez VW modely... Viz napr. mozne individualni dovybaveni stavajici FL O2.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Udajně mají bý i přední LED světla,jak u Leonu,ale není jisté.

Podla mna ich nedostane. Ved Audi ponuka full-LED len pre S3. U Leonu to zas povazujem za pokus o vylepsenie image-u...

Tuto moju "teoriu" podporuje aj fakt, ze aj G7 ma len halogen a bi-xenon a toto: http://al-lighting.cz/vismo/dokumenty2.asp?id_org=600675&id=1030&p1=1005

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...