Přejít na obsah

Facelift na Octavia I


riddle

Doporučené příspěvky

Zdravim,

mam auto Octavia 1.9 TDi Combi 2002, a chtel bych ho nejak zmodernizovat. S prichodem nove Octavie II me napadlo ze bych mohl udelat nejakej facelift tak abych z meho auticka udelal aspon neco podobnyho tak jako je OII. Mohl by mi nekdo poradit?

Dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jde mi o narazniky, lepsi svetla atd... a co se tyce interieru tak to trosku taky vylepsit...

nechce se mi prodavat OI a doplacet si furu do OII :)

nárazník si dej o O I RS, vypadá dobře.

lepší světla - co to znamená? Pokud máš problém se svítivostí, můžeš zkusit lepší žárovky, případěn nějakou HID sadu..

interiér si můžeš vylepšit různě, ale do podoby O II ho určitě nedáš tak, aby to nebylo moc násilné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasny ze z OI OII neudelam, jen bych chtel trosku probudit k zivotu me dosavadni auticko, ja jsem s nim spokojenej sem tam nejaka mensi oprava jinak je to OKi, ale jdem mi o to ze sem tam zahlednu nejakou upravenou a nestiham se divit co vsechno se da udelat, naraznik z RS tam asi padne k tomu jeste nejake drobnosti.... ale potrebuji nejakou motivaci, foto kam az se vda uajit tak aby to belo stale pekne a ne preplacane jak v exterieru tak v interieru :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem premyslel, jak by asi ty zadni svetla vypadaly, a neni to uplne spatne... V kazdem pripade tu nekdo na foru daval na O1 zrcatka z O2 a pry s malou upravou zadny problem, rad bych videl, jak to vypada...

V kazdem pripade dilu zdar !

zrcátka z O2 na O1 můzou vypadat fakr drsne, nemate fotky nekdo??? jinak zadni svetla z kombíkové Kia C´eed mám namysli...otazkou je,jak moc velkej problém by to byl no...na druhou stranu, nektery experimenty jsou docela pekny...ale napr. svetle preni z fabie ve favoritu apod...je na blití...ale zadní svetla O2 na O1 vypadaj zajimave....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky zrcatek z O2 na O1 tu nekde jsou, ale podle me to nevypada moc dobre. Octa1 je preci jenom trosku baculatejsi a zaoblena, O2 je hranatejsi a podle toho vypadaj zrcatka. Spis by me zajimalo, jak by octa1 vypadala se zrcatkama ze superba (passata) nebo z VW Touran, ktery ma zrcatka dost podobny octe1, ale maj blinkry.

Editováno: , autor: tomina
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...