Přejít na obsah

Maximalka


Jirik_superb

Doporučené příspěvky

Mládenci neblázněte - to co je jako maximálka na budíku je irelevantní - na 120-ce jsem měl maximálku 180 a ani ve snu by mě nenapadlo, že by to škůdka někdy zvládla lol Výrobce tam prostě dá nějakou rychlost - vzpomínám si, jak jsme coby teenejdři před léty okukovali cizí značky aut a hodnotili je podle toho, co měli na budíku.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hezky, co mas na aute za kola. Bojim se ze s vetsima(18-19") pujde rychlost dolu.

Jezdím pouze16"!

Supa jsem kopuil na 18" hned jsem ho dával na 17",ale 16" mi přijde nejkomfortnější(pouze a jen můj názor)

Na 17" se mi zdál sup línější a dost tahal ve vyjetých kolejích,ale to je téma mimo Vmax.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dva a puli bych rozhodně necipoval...to je cesta do pekel

máš pravdu,já jsem to udělal a naštěstí to oddnesl" jenom intercooler".............jel jako z praku,rychlost nebudu raději uvádět......pro zajímavost u MB Sprintera to odsralo 2x turbo..........vše předimenzováno.....bohužel.......jsem vyléčen,jo a byla to velmi známá firma na čipování........... :aggressive:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

máš pravdu,já jsem to udělal a naštěstí to oddnesl" jenom intercooler".............jel jako z praku,rychlost nebudu raději uvádět......pro zajímavost u MB Sprintera to odsralo 2x turbo..........vše předimenzováno.....bohužel.......jsem vyléčen,jo a byla to velmi známá firma na čipování........... :aggressive:

Ahoj, jsem bývalý Octanfacelift a vyřádil jsem se na té "kočičce" (2002-2006 - 1,9 Tdi chip, carbon-spojka, nápravy +44mm, snížení 36 mm, zadek RS, hybrid-turbo by LORENC, a taky hodně MILOTEKU...) dost. Ale Medvěda "Sprt "chipnout je na tu "konstrukci motoru" a zkušenost s výsledkem práce pro EXTRA showmeny, před kterými opravdu "klopím klobouk". U BLBU, co okopírujou práci a vědění druhejch MACHRU to stojí za "TO", co jsi popsal. Toto "odnesl" i kluk,, co se nechal "obulíkovat". Že prý mu dá lepší cenu než - REESHA z www.dieselpower.cz, HODNEJKLUK.

Bohužel - SLIZOUNI, co REESHU "skopčili", ale neměli tu INTUICI (jako ON), tak jen výsledkem jejich snažení byly "rozes....aný motory, turba a i zničený POC vozidla, viděl jsem i propálený svody a po výměně to nedávalo na 2,0 tdi-pd PO CHIPU 130 kW .... A POTOM VĚŘ NĚJAKÝMU "DOMA NA GARÁŽI"... Zaplačeč, Tvé "ulité" koňurky taky a WAGEN je nutno odvést k doktorovi...

ALE k MAXIMÁLCE.:

.... a tak jsem měl nějakej "hezkej den" a zkusil si "vosekat prsty na pravýn noze od vrtule u chladiče".....

Regulérně, naše Krušnohoří a HOPLA na Ústí n.L. po vybroušeném úseku zadem za Teplicemi. Nemachruji, "čapli mě" fuck

na "MAMČINĚ" gps jsem čihnul hnusné auto s mikrovlnkou při 225, na tchgrf jsem měl téměř 250 a "SOKOLICI mi sdělili 210 ------- tak KDO mám pravdu ???

sup.black.cusket@seznam.cz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...