Přejít na obsah

Klima


SnakeBR

Doporučené příspěvky

Nazdaž chlapi. Mam takyto problemik.

Idem rano na aute a zacne mi nieco od motora strasne hucat, vyradim kvalt a stale...ako som pridal otacky hucalo viac....tak som vypol motor, nastartoval znova,prestalo tak som siel dalej....a dnes naobed to iste, zacalo hucat a potom nieco riadne jeblo ale motor vsetko islo OK, hned som zasiel do servisu a povedali mi ze mi odisla klima, konkretne kompresor.... a povedali mi ze jedine riesenie nova klima, ktora stoji 20 000.... Neni nejake ine riesenie?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Nazdaž chlapi. Mam takyto problemik.

Idem rano na aute a zacne mi nieco od motora strasne hucat, vyradim kvalt a stale...ako som pridal otacky hucalo viac....tak som vypol motor, nastartoval znova,prestalo tak som siel dalej....a dnes naobed to iste, zacalo hucat a potom nieco riadne jeblo ale motor vsetko islo OK, hned som zasiel do servisu a povedali mi ze mi odisla klima, konkretne kompresor.... a povedali mi ze jedine riesenie nova klima, ktora stoji 20 000.... Neni nejake ine riesenie?

Ahoj, taky mi při zaplé klimě strašně řve, tak jí mám raději vypnutou (mám jen manuální). Ale pořád funguje, v servise říkali, že odchází ložisko klimakompresoru. Nevíte někdo, zda se dá vyměnit jen to ložisko, nebo to nějak zachránit? Měnit celý kompresor se mi kvůli ceně moc nechce, navíc mi to přijde líto, když kompresor zatím jde, je to jen o ložisku a to mi laicky přijde jako vyměnitelné... Případně kolik by vyšel repas?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...