Přejít na obsah

Převod auta z otce na syna


century

Doporučené příspěvky

Zdavím všechny,

Chtěl bych převest auto které je psáno na mého tátu na sebe. Co všechno k tomu potřebuju a jak se to provádí. Musíme bejt u toho obá dvá? Nemohl bych to vyřídit pouze sám a když tam půjdu mam mít i smlouvu o povinném ručení? Mohl by mi to někdo podrobně napsat jako totálnímu neznalému? Díky moc všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdavím všechny,

Chtěl bych převest auto které je psáno na mého tátu na sebe. Co všechno k tomu potřebuju a jak se to provádí. Musíme bejt u toho obá dvá? Nemohl bych to vyřídit pouze sám a když tam půjdu mam mít i smlouvu o povinném ručení? Mohl by mi to někdo podrobně napsat jako totálnímu neznalému? Díky moc všem

Každopádně by s tím táta měl souhlasit a vědět o tom ;)lol:smich: :smich: :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdavím všechny,

Chtěl bych převest auto které je psáno na mého tátu na sebe. Co všechno k tomu potřebuju a jak se to provádí. Musíme bejt u toho obá dvá? Nemohl bych to vyřídit pouze sám a když tam půjdu mam mít i smlouvu o povinném ručení? Mohl by mi to někdo podrobně napsat jako totálnímu neznalému? Díky moc všem

kdysi jsem dělal to samé. nemusí tam otec být, ale musíš mít jeho plnou moc s ověřeným podpisem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo tak když vidím toho sraního s tím tak to nechám napsaný na něj. Je jasný, že o tom ví :-), ale tak já to používá k podnikání a jezdím s tím jen já a je to psaný na něj. Spíš jde o to, kdyby byl průser, aby to bylo psaný na mě. Ale nechám to bejt, myslím si, že by tyhle věci mohli drobet více zjednodušit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jezdím taky v autě psaném na máti (9z 10 případů jedu já) a nikdy to nikoho nějak moc netankovalo. Pecky se akorát zeptaly to je kdo ten co tu je psanej - máma, tak to OK a ví o tom lol nic víc.. Jak máš u sebe všecky doklady (techničák a zelenou kartu) nemůžou snad ani nic namítat..

Udělal jsem aji přestupek (parkování - fakt ko*oti..) pokutu dali mě, já se podepsal, řekl že auto je máti a odjel..

Neviděl bych v tom problém a do budoucna při teoretickém prodeji jseš ty už druhej majitel a to se nemusí kupci třebas líbit (byť je to v rodině..)

Jediný co, pokud v něm teda podnikáš a odepisuješ si benzín nebo tak, tak to netuším jak to u tohoto je.. to by snad jedině v tomto případě mělo být psané na tebe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechapu proc tady resite na koho je to psany, policajtum to je a musi bejt naprosto jedno-samozrejme v pripade ze mas vsechny doklady od vozidla a toto vozidlo neni hledane. (mluvim o ČR) v zahranici vetsinou vyzaduji lejstro ze jsi ho svymu otci neukrad lol

Asi to, že chce auto převést - předpokládám, že ne kvůli jedné jízdě, ale z nějakých vážnějších důvodů :doh

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...