Přejít na obsah

kastlík na pití


ribac

Doporučené příspěvky

Deto zespod když to rozebereš jsou 4 šroubky ty odmontuješ a daš místo toho držák ve Škodovce 800 kč skus bazar a máš to zababku třeba i scelím zadním dílem.

Editováno: , autor: olisoft
citovanie predchadzajuceho prispevku (aj s obrazkom!) je ZAKAZANE
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete sem prosím hodit nějaký foto toho držáku na pití. Zajímalo by mě jak to vypadá a co do toho vleze. Ta povalující se flaška na zemi u mě v autě se mi moc nelíbí. Potřebuji něco do čeho bych mohl strčit nejlépe 1,5-litrovku. Díkec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můžete sem prosím hodit nějaký foto toho držáku na pití. Zajímalo by mě jak to vypadá a co do toho vleze. Ta povalující se flaška na zemi u mě v autě se mi moc nelíbí. Potřebuji něco do čeho bych mohl strčit nejlépe 1,5-litrovku. Díkec

Tak to máme stejně, "naštěstí" odvede pozornost bordel v dětské sedace lol . Ale vepředu by stačilo i něco menšího, těch 0,5l by bylo fajn, třeba něco narvat místo popelníku, je tam úplně zbytečnej :feve:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

presne tak jak pises,

na velikost jsem nejak nereagoval protoze jsem nikdy nezkousel a nepouzil

a s tim ze se k nemu nedostanete kdyz mate loketku je taky pravda

je to hodne zadane zbozi /celkem drahe/ ale urcite nema takovy vyuziti jak se ocekava a predpoklada

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja teda drzak pouzivam velmi casto, nevim kam jinam si dat piti...? nebo jak vy to mate s pitnym rezimem :-) hele 0,25 plechy treba na Red Bull v tom trochu litaji, je to delany bud na 0,33 plech nebo 0,5 pet, no a kdyz si tam das piti tak loketku mas zvednutou...bud to nebo to...jen moje postrehy

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...