Přejít na obsah

Univerzálne lambda sondy ???


drozdi

Doporučené příspěvky

:feve: Prosím Vás, menili ste niekedy lambda sondy? Ja som vymenil aj prednú, aj zadnu/ za katal./. Prednú som dal od Bosch a zadnú univerzálnu. Motor ide vcelku lepšie, ale stále mi VAG vyhazuje sporadickú chybu / sonda 2/, a niekedy v neutrále chcipne. Nevieme na to prísť. Informoval som sa v rôznych servisoch, kamarátov, mechanikov. Jeden názor bol, že univerzálne lambdy môžu robiť tieto problémy. Prosím Vás, alé máte skusenosti....Ďakujem Vám
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám ten istý problém.Po výmena sondy za katom už pred pol rokom riadiaca jednotka sa chová tak ako by o novej sonde nevedela.Poruchove hlásenie na vagu 16524.Sonda kúpená ako plnohodnotná náhrada pre Fabiu1,0/1,4 označenie sondy 06A 906 262 AJ-N. Vopred moc ďakujem za radu ktorá by ma posunula vpred.Auto jazdí len ma to trápi. :help:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám motor 1.4 44 kW a měnil sem obě sondy.

Dal sem sondy BOSCH od SEba tady z fora a 100% zpkojenost.

Univerzáli to prej dělaj. Z toho důvodu,že sou nastavený pro víc aut a ŘJ danýho auta to prej občas vyhodnotí jako chybu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...