Přejít na obsah

Lambda sonda


MIRDIK

Doporučené příspěvky

Zdravím chtěl bych se zeptat na oba senzory lambdy jak funguji oba senzory mají 4 vývody kabelu přední sonda měří kyslík a palivo  na grafu diagnostiky to ukáže přesně co když první graf mě ukazuje proud to je vyhřívání a druhý bohatost   to samé.u zadní ale zadní ukazuje jen proud vyhřívání má také 4 vývody kabelu diagnostika chybu neukazuje po výměně ani před ale cukání zmizelo i při řazení ale má ukazovat i zadní bohatost kyslíku a benzínu to nevím může mi někdo vysvětlit co obě ukazují i na dané dráty mám pocit že mám asi dráty na zadní sondě v háji ale po výměně tato nová sonda na grafu kmitá nahoru a dolů pravidelně než ta stará to jako proud vyhřívání ale bohatost neukazuje 0% stále jde o to že škodu mám chvilku a nevím zda má ukazovat zadní také mám dojem že ano a asi je někde problém v kabeláží  může mě někdo poradit jak to je díky moc 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj oprava motor 1.4 16v 63 kW fabia ll combi r.v 2008 nefunguje mi nová lambda sonda za katalizatorem ukazuje mi jen vyhřívání  krátkodobá spotřeba pořád nula %čím to může být buď kabelem a nebo si to nerozumí ze sondou  žádná chyba se nepotvrdila při kontrole chyb přední sonda ukazuje obojí ale zadní jen vyhřívání ale divné je že by to měl počítač zaznamenat že třeba je v háji kabel nebo se pletu mám to auto chvilku dřív jsem měl citroena c2 a nikdy sem tohle ještě neřešil díky moc

Editováno: , autor: MIRDIK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...