Přejít na obsah

O1 pískání


francoa

Doporučené příspěvky

zdravím může mi někdo poradit z ničeho nic mi začalo pískat v motoru při 2000 ot. u octavie RS. Je to takový písklavý zvuk. Když jsem se díval pod kapotu, tak ten zvuk jde ze strany od spolujezdce. Nevím co by to mohlo být. Co myslíte? Díky za názory.

Editováno: , autor: francoa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

dneska jsem byl u mechanika kontroloval hadice jestli mi nekde netesni auto nechavame schladit a koukne na turbo jestli neni pridrene. piska to jen pri jizde newim co by to mohlo byt jen doufam ze to neni to turbo ted pred dovolenou. Mel uz nekdo takovy problem u octavie RS

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Regulacni ventil vymenen chyba smazana ale pri nastartovani auta a proslapnuti plynu se chyba znovu objevi cim to je? Vcera sme sme kontrolovaly turbo, protoze auto pri 2000ot zacne mit takovy pisklavy zvuk. jenze turbo je jak nove zadny olej nic! Nemate nekdo u benzinaka zkusenost co by to mohlo byt? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja by som to videl predsalen na to turbo. Skus sa nalepit na motor a pocuvaj odkial to ide nech ti niekto drzi plyn. Meni sa ten zvuk s poctom otacok?

To uz jsme zkouseli turbo je jak nove zadna vule lopatek zadny olej se tam nedostava! od 2000ot se prida takovy pisklavy zvuk. hadice sani, IC byly v poradku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...

závada vyřešena!!

Tím musím poděkovat Indimu z TDIGARAGE.

Při koupi auta jsem měl závadu na deceleračním ventilu a ještě jsem ho měl otočený naopak takže jsem to nepoznal a myslel že je to normalní. Rok jsem s autem jezdil a při cestě z práce najednou při sešlápnutí plynu začalo něco pištět. Nebyl to ani pískot ale spíš jak kdyby šlo prase na porážku. Jeden mechanik si nevěděl rady tak jsem se spojil s Indim. Dal mi dopořádku ten ventil ale pořad to pískalo! Hadice všechno Ok. Bylo podezření že je to turbo. Cas si udělal na to za týden sundal turbo a zavada byla na světě. Byla ohnutá jedna lopatka, proto takový zvuky. Ted je tam jiné turbo jiné spony a auto šlape. Takže pozor na ten ventil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...