Přejít na obsah

BOLERO


Doporučené příspěvky

Ale je divné že columbus a amundsen problém se světlem nemají... Já nevim jak je to s tou gps antenou, ale skovaná pod palubkou být nemuže, musí byt přímá viditelnost se satelitem ne? Ale tohle bysme měli řešit ve vlákně o columbusu

Už sem ve vláknu s Columbusem, akorát mě napadlo že bys věděl.

Takže jo, BOLERO pro OII před FL má problém s jasem (přes den na něm neni skoro nic vidět, ale NAVI NEXUS a COLUMBUS s tím problém nemají, je to ověřené, takže to pro všechny co chtěj narvat BOLERO do OII před FL - vlastní zkušenost, vše funguje akorát na tom za slunce neni nic vidět :kol-26: škoda, BOLERO je fakt mazel, ale jde z auta.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem si na ten jas zvyknul-až tak mi to nevadí. Navíc není to pokaždé a fakt by mě zajímalo podle jakého faktoru to svítí. Protože i když úplně zakryju to světelné čidlo (chci simulovat tmu) tak na to nereaguje. Mě to začlo zlobit, když jsem si nechal nakódovat denní svícení (Ameriku). Při rozsvícení ruční to září dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem si na ten jas zvyknul-až tak mi to nevadí. Navíc není to pokaždé a fakt by mě zajímalo podle jakého faktoru to svítí. Protože i když úplně zakryju to světelné čidlo (chci simulovat tmu) tak na to nereaguje. Mě to začlo zlobit, když jsem si nechal nakódovat denní svícení (Ameriku). Při rozsvícení ruční to září dobře.

Zkoušel jsem porovnat svícení AMERIKU a svícení na potkávačky a rozdíl není žádný, takže v tom to nebude, ale je fakt, že když nastartuju, tak to cca 4minuty svítí víc, pak to pohasne. čidlo nereaguje protože to neumí spolupracovat přes ten konektor co jde do rádia, v Superbu to asi bude mít ještě kabel co jde do ŘJ z rádia, kde to vyhodnotí. a Bolero s FL OII nemá čidlo ale bere si to z čidla v palubovce, takže je to vlastně taky naprd protože to nefunguje.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jaydoo: aha, díky za opravu

Stringo: no já spíš vyzkoušim ten Amundsen, navi vlastně ani nepotřebuju, stačí mi ta v Nokii, je detailní a dá se zdarma aktualizovat. Hlavně aby to četlo paměťové karty a bylo vidět na displej, což by mohl Amundsen splnit

Amundsen taky dobrý, akorát se mi nelíbí vzhledově, je moc přeplácanej tlačítkama. Nevíte jestli jde dát Bolero ze Superba II (to co prodávám) i do Fabie II?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkoušel jsem porovnat svícení AMERIKU a svícení na potkávačky a rozdíl není žádný, takže v tom to nebude, ale je fakt, že když nastartuju, tak to cca 4minuty svítí víc, pak to pohasne. čidlo nereaguje protože to neumí spolupracovat přes ten konektor co jde do rádia, v Superbu to asi bude mít ještě kabel co jde do ŘJ z rádia, kde to vyhodnotí. a Bolero s FL OII nemá čidlo ale bere si to z čidla v palubovce, takže je to vlastně taky naprd protože to nefunguje.

Počkej já myslím světelné čidlo na rádiu. Mám Bolero ze Supa s čidlem tedy 3T0 035 156B. Ty máš asi jinou verzi, což?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počkej já myslím světelné čidlo na rádiu. Mám Bolero ze Supa s čidlem tedy 3T0 035 156B. Ty máš asi jinou verzi, což?

Já vím, já mám taky ze Superba II a má čidlo přímo rádio v pravém horním rohu, ale je i Bolero pro OII fl, to nemá čidlo na rádiu, ale spolupracuje s čidlem co má FL Octa v palubovce, proto to taky v PŘED FL Octě nefunguje jak má. no a to rádio potřebuje podle mě ještě informace z nějakého dalšího zdroje (asi ŘJ) aby vyhodnotilo jak má svítit, že to nezáleží jen na tom čidlu v rádiu. Nikdo mi nebyl schopen říct, jestli to jde obejít a jak to vlastně funguje v tom Superbu, ani tady na foru machři na elektriku, takže já jdu do Columbuse a bude klid.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ahoj, jsem tak trochu nováček s OII r.v.2012,Ambiente Plus. Dnes jsem nainstaloval Bolero ze Superba II. Nejdou mi zadní repro ale jinak vše šlape jak má, ale není potřeba ještě něco nastavit v řídící jednotce?

Jak to nakódovat??? Jako Columbuse???

Při zapnutí mi to rádio zapípá asi 5x rychle za sebou. Poprvé když jsem tam rádio nainstaloval tak to nedělalo. Včera jsem to vyndal a zase vrátil a začalo to dělat. Nevíte někdo co to je?

Ještě jsem se chtěl zeptat, jak doplním svou OII o MDI?

Děkuji.

Dík za rady :-)

Tak už to nepípá :-) bylo to HF. A je tady vůbec někdo? Nevím jak nakódovat Bolero do OII :-(

Editováno: , autor: Bahos73
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...